8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-11-02

Suada Çaushaj

Personnummer: 19950630- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 30 juni 1995

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Suada Çaushaj

Förnamn: Suada

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Çaushaj

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-09-02

Gatuadress: Klyvarestigen 29 A

Postnummer: 179 61

Postort: Stenhamra

Distrikt: Färingsö

Kommun: Ekerö (0125)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Suada Çaushaj är en kvinna på 31 år som bor på Klyvarestigen 29 A i Stenhamra. bostad är en villa på 167 kvm . Där har hon bott i 61 dagar sedan hon flyttade in den 2 september 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Suadas
Kreditstatus?

Nyfiken på Suadas Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Klyvarestigen 29 A
179 61 Stenhamra

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
CAD Partner Janson AB Status Aktiv
Ansvarig Klas Arthur Jansson (VD) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Klas Arthur Jansson (VD) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Suada kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Suada hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Suadas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 167 kvm

Byggår: 2013

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Suada har inga bolagsengagemang


Mer om Suada


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 125 dagar)

Födelsedag

30 juni (en onsdag om 240 dagar)

Födelsedatum

1995-06-30 (en fredag för 11 448 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 240 dagar (en lördag)

Suada Çaushaj är en kvinna på 31 år som bor på Klyvarestigen 29 A i Stenhamra. bostad är en villa på 167 kvm . Där har hon bott i 61 dagar sedan hon flyttade in den 2 september 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Suadas postnummer, 179 61, är medelinkomsten 449 834 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,35 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Suada och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Suada ingår.

Suada bor tillsammans med 2 personer: Lena Reiman , Klas Jansson . Hon är inte gift.

På Suadas nästa födelsedag fyller hon 32 år. Den inträffar om 240 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 8 år och 240 dagar (en lördag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 60 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Suada har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Suada i Sverige Suada Selmani i Karlshamn, Suada Steijner i Karlstad och Suada Dedeic i Örebro.

Informationen om Suada kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Suada Çaushaj