8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-11-03

Tariq Sabri Yasin Altamimi

Årsinkomst: Kolla Tariqs lön anonymt

Personnummer: 19950710- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 10 juli 1995

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Tariq Sabri Yasin Altamimi

Förnamn: Tariq Sabri Yasin

Tilltalsnamn: Tariq

Efternamn: Altamimi

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-09-01

Gatuadress: Kyrkogatan 10 lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 661 40

Postort: Säffle

Distrikt: Säffle

Församling: Säffle församling (178501)

Kommun: Säffle (1785)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Tariq

Tariq Altamimi är en man på 31 år som bor på Kyrkogatan 10 lgh 1201 i Säffle. Tariqs bostad är en lägenhet med 1 rum på 30 kvm . Där har han bott i 63 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Tariq

Informationen om Tariq kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Tariq Altamimi?

Vad tjänar Tariq?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Tariqs
Kreditstatus?

Nyfiken på Tariqs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kyrkogatan 10 lgh 1201

Latitud: 59.135288   |   Longitud: 12.929583

Registrerat på adressen


Kyrkogatan 10 lgh 1201
661 40 Säffle

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Altamimi, Tariq Status Aktiv
Ansvarig Tariq Sabri Yasin Altamimi (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Tariq Sabri Yasin Altamimi (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Tariq kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Tariq hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Tariqs bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 30 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1946

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Altamimi, Tariq Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Tariq


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 116 dagar)

Födelsedag

10 juli (en lördag om 249 dagar)

Födelsedatum

1995-07-10 (en måndag för 11 439 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 249 dagar (en tisdag)

Tariq Altamimi är en man på 31 år som bor på Kyrkogatan 10 lgh 1201 i Säffle. Tariqs bostad är en lägenhet med 1 rum på 30 kvm . Där har han bott i 63 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Tariqs postnummer, 661 40, är medelinkomsten 277 076 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,51 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Tariq och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Säffle där Tariq ingår. Tariqs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Tariq bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Tariqs nästa födelsedag fyller han 32 år. Den inträffar om 249 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 249 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 59 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Tariq har 1 bolagsengagemang ( Altamimi, Tariq ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Tariq i Sverige Tariq Abdulwahed Alkhizai i Huddinge, Tariq Jaber i Solna och Tariq Al-Bali i Vetlanda.

Informationen om Tariq kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Tariq Altamimi