7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Carl Nils Jonas Hagström
Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt
Personnummer: 19950714-
Ålder: 30 år
Födelsedag: 14 juli 1995
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 8 oktober
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Carl Nils Jonas Hagström
Förnamn: Carl Nils Jonas
Tilltalsnamn: Carl
Efternamn: Hagström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-08-19
Gatuadress: Jasmingatan 9
Postnummer: 441 56
Postort: Alingsås
Distrikt: Alingsås
Församling: Alingsås församling (148901)
Kommun: Alingsås (1489)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Carl
Carl Hagström är en 30 årig man och bosatt på Jasmingatan 9 i Alingsås. Han flyttade in på adressen den 19 augusti 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 314 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Carl
Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Jasmingatan 9
Registrerat på adressen
441 56 Alingsås
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Carl Nils Jonas Hagström (Ordförande) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Carl Nils Jonas Hagström (Ordförande) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2017-02-17 (9 år) Ägare Ida Heidenström Egerdal Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2017-02-17 (9 år) | Ida Heidenström Egerdal | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Carl kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Carls bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Boarea: 111 kvm
Byggår: 1989
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot, Ordförande | 0 |
Mer om Carl
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
30 år (och 350 dagar)
Födelsedag
14 juli (en tisdag om 15 dagar)
Födelsedatum
1995-07-14 (en fredag för 11 308 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 9 år och 15 dagar (en lördag)
Carl Hagström är en 30 årig man och bosatt på Jasmingatan 9 i Alingsås. Han flyttade in på adressen den 19 augusti 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 314 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Carls bostadsområde, på postnummer 441 56, är 372 466 kr per år och 1,57 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Alingsås där Carls ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 64.
Förutom Carl bor också Ida Heidenström Egerdal på adressen. Där har hon bott i 1 år och 314 dagar sedan hon först registrerades där den 19 augusti 2024. På adressen finns också en hund registrerad som Carl inte är ägare till. Carl är inte gift.
Carls nästa födelsedag är om 15 dagar då han fyller 31 år. Hans namnsdag är om 101 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 9 år och 15 dagar (en lördag).
Namnet Nils är 'Svensk form av Nikolaus'.
Carl har 1 bolagsengagemang (
Bostadsrättsföreningen Tegelstenen i Alingsås
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.
Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Carl Hagström
Var bor Carl?
Hur gammal är Carl?
Carl Hagström är 30 år gammal och föddes den 14 juli 1995. Han fyller 31 år den 14 juli.
Har Carl några bolagsengagemang?
Carl har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bostadsrättsföreningen Tegelstenen i Alingsås . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Carl några fordon?
Är Carl gift?
Carl är inte gift.
Vilket telefonnummer har Carl?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Carl.
Vilket stjärntecken har Carl?
Carl har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Carl folkbokförd?
Carl Hagström är folkbokförd i Alingsås kommun.
Vilket län tillhör Carl?
Carl Hagström tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Carl?
Carl Hagström tillhör Alingsås församling.