7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Wedad Al Sanji

Årsinkomst: Kolla Wedads lön anonymt

Personnummer: 19950727- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 30 år

Födelsedag: 27 juli 1995

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Wedad Al Sanji

Förnamn: Wedad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Sanji

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-05-16

Gatuadress: Lantmannagatan 66 A lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 214 48

Postort: Malmö

Distrikt: Sofielund

Församling: Malmö S:t Johannes församling (128006)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Wedad Al Sanji är 30 år gammal och bor på Lantmannagatan 66 A lgh 1201 i Malmö. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har hon bott i 58 dagar sedan hon flyttade in den 16 maj 2026. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Wedad Al Sanji?

Vad tjänar Wedad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Wedads
Kreditstatus?

Nyfiken på Wedads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lantmannagatan 66 A lgh 1201

Latitud: 55.579975   |   Longitud: 13.020386

Registrerat på adressen


Lantmannagatan 66 A lgh 1201
214 48 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Wedad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Wedad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Wedads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 74 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1949

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Wedad har inga bolagsengagemang


Mer om Wedad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

30 år (och 351 dagar)

Födelsedag

27 juli (en måndag om 14 dagar)

Födelsedatum

1995-07-27 (en torsdag för 11 309 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 9 år och 14 dagar (en fredag)

Wedad Al Sanji är 30 år gammal och bor på Lantmannagatan 66 A lgh 1201 i Malmö. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har hon bott i 58 dagar sedan hon flyttade in den 16 maj 2026. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 214 48, som är Wedads bostadsområde, är medelinkomsten 189 033 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,95 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Wedads ingår. Wedads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 380.

Wedad delar bostaden med Moomen Horani, en 32 årig man. Han flyttade in den 18 maj 2026 och har bott där totalt 56 dagar. Wedad är inte gift.

Wedad har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 172 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 14 dagar då hon fyller 31 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 9 år och 14 dagar (en fredag).

Wedad har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Wedad i Sverige Wedad Hussein i Ljungby, Wedad Chabbo i Södertälje och Wedad Joulak i Norrköping.

Informationen om Wedad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Wedad Al Sanji