7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Abdulaziz Al-Shamary

Årsinkomst: Kolla Abdulaziz lön anonymt

Personnummer: 19950801- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 30 år

Födelsedag: 1 augusti 1995

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Abdulaziz Al-Shamary

Förnamn: Abdulaziz

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al-Shamary

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-01-14

Gatuadress: Lundavägen 33 A

Postnummer: 332 31

Postort: Gislaved

Distrikt: Gislaved

Församling: Gislaveds församling (066201)

Kommun: Gislaved (0662)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Abdulaziz Al-Shamary är 30 år och bosatt på Lundavägen 33 A i Gislaved. Han bor i en villa på 108 kvm . Där har han bott i 7 år och 162 dagar sedan han flyttade in den 14 januari 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Abdulaziz Al-Shamary?

Vad tjänar Abdulaziz?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Abdulaziz
Kreditstatus?

Nyfiken på Abdulaziz Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lundavägen 33 A

Latitud: 57.293203   |   Longitud: 13.537875

Registrerat på adressen


Lundavägen 33 A
332 31 Gislaved

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Abdulaziz kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Abdulaziz hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Abdulaziz bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 108 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Abdulaziz har inga bolagsengagemang


Mer om Abdulaziz


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

30 år (och 328 dagar)

Födelsedag

01 augusti (en lördag om 37 dagar)

Födelsedatum

1995-08-01 (en tisdag för 11 286 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 9 år och 37 dagar (en onsdag)

Abdulaziz Al-Shamary är 30 år och bosatt på Lundavägen 33 A i Gislaved. Han bor i en villa på 108 kvm . Där har han bott i 7 år och 162 dagar sedan han flyttade in den 14 januari 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 332 31, är medelinkomsten 387 397 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,77 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Gislaved där Abdulaziz ingår. Abdulaziz lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.

Abdulaziz bor tillsammans med 4 personer: Saud Bender Al-Shamary , Dalal Al-Shamary , Majed Al-Shamary , Faisal Al-Shamary . Han är gift med Radha Almadhloom .

Abdulaziz fyller 31 år om 37 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 190 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 9 år och 37 dagar (en onsdag).

Abdulaziz har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Abdulaziz i Sverige Abdulaziz Hashi i Västerås, Abdulaziz Hamid i Kristianstad och Abdulaziz Abdulaziz i Kista.

Informationen om Abdulaziz kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Abdulaziz Al-Shamary