7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Mahmud Haiy

Årsinkomst: Kolla Mahmuds lön anonymt

Personnummer: 19950818- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 30 år

Födelsedag: 18 augusti 1995

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Mahmud Haiy

Förnamn: Mahmud

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Haiy

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-09-06

Gatuadress: Hästskobacken 1 lgh 1502

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 632 31

Postort: Eskilstuna

Distrikt: Eskilstuna Fors

Församling: S:t Ansgars församling (048423)

Kommun: Eskilstuna (0484)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mahmud Haiy är 30 år gammal och bor på Hästskobacken 1 lgh 1502 i Eskilstuna. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har han bott i 1 år och 312 dagar sedan han flyttade in den 6 september 2024. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mahmud Haiy?

Vad tjänar Mahmud?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mahmuds
Kreditstatus?

Nyfiken på Mahmuds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hästskobacken 1 lgh 1502

Latitud: 59.355044   |   Longitud: 16.495287

Registrerat på adressen


Hästskobacken 1 lgh 1502
632 31 Eskilstuna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mahmud kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mahmud hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mahmuds bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 75 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1950

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mahmud har inga bolagsengagemang


Mer om Mahmud


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

30 år (och 331 dagar)

Födelsedag

18 augusti (en tisdag om 34 dagar)

Födelsedatum

1995-08-18 (en fredag för 11 289 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 9 år och 34 dagar (en lördag)

Mahmud Haiy är 30 år gammal och bor på Hästskobacken 1 lgh 1502 i Eskilstuna. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har han bott i 1 år och 312 dagar sedan han flyttade in den 6 september 2024. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 632 31, som är Mahmuds bostadsområde, är medelinkomsten 188 434 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 16,72 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Eskilstuna där Mahmuds ingår. Mahmuds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 57.

Mahmud delar bostaden med Fartun Warsame Abdulle, en 29 årig kvinna. Hon flyttade in den 2 februari 2023 och har bott där totalt 3 år och 163 dagar. Mahmud är gift med Fartun Warsame Abdulle .

Mahmud har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 170 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 34 dagar då han fyller 31 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 9 år och 34 dagar (en lördag).

Mahmud har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mahmud i Sverige Mahmud Sultan Kadir i Lund, Mahmud Dal i Torsby och Mahmud Hussain i Göteborg.

Informationen om Mahmud kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mahmud Haiy