7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Anjila Rezaie
Årsinkomst: Kolla Anjilas lön anonymt
Personnummer: 19951005-
Ålder: 30 år
Födelsedag: 5 oktober 1995
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Anjila Rezaie
Förnamn: Anjila
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Rezaie
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-09-21
Gatuadress: Tornfalksgatan 5 lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 556 14
Postort: Jönköping
Distrikt: Ljungarum
Församling: Jönköpings församling (068002)
Kommun: Jönköping (0680)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Anjila Rezaie är en 30 årig kvinna bosatt i Jönköping kommun. Där har hon bott i sammanlagt 1 år och 287 dagar sedan 21 september 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tornfalksgatan 5 lgh 1102
Registrerat på adressen
556 14 Jönköping
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anjila kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anjila hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anjilas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 59 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Anjila har inga bolagsengagemang
Mer om Anjila
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
30 år (och 273 dagar)
Födelsedag
05 oktober (en måndag om 92 dagar)
Födelsedatum
1995-10-05 (en torsdag för 11 231 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 9 år och 92 dagar (en fredag)
Anjila Rezaie är en 30 årig kvinna bosatt i Jönköping kommun. Där har hon bott i sammanlagt 1 år och 287 dagar sedan 21 september 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Anjilas bostadsområde, på postnummer 556 14, har 6,16 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 287 177 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Anjilas ingår. Anjilas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 171.
Anjila bor tillsammans med en 26 årig man vid namn Mohammad Hadi Husseini. Han registrerades på adressen den 18 juli 2023, och har bott där totalt 2 år och 352 dagar. Hon är gift med Mohammad Hadi Husseini .
Vill du fira Anjilas födelsedag ska du gratulera henne om 92 dagar då hon fyller 31 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 9 år och 92 dagar (en fredag).
Anjila har inga bolagsengagemang.
Informationen om Anjila kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anjila Rezaie
Var bor Anjila?
Hur gammal är Anjila?
Anjila Rezaie är 30 år gammal och föddes den 5 oktober 1995. Hon fyller 31 år den 5 oktober.
Har Anjila några bolagsengagemang?
Anjila har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Anjila några fordon?
Är Anjila gift?
Anjila är gift med Mohammad Hadi Husseini.
Vilket telefonnummer har Anjila?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anjila.
Vilket stjärntecken har Anjila?
Anjila har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Anjila folkbokförd?
Anjila Rezaie är folkbokförd i Jönköping kommun.
Vilket län tillhör Anjila?
Anjila Rezaie tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Anjila?
Anjila Rezaie tillhör Jönköpings församling.