7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Dino Hamzic
Årsinkomst: Kolla Dinos lön anonymt
Personnummer: 19960109-
Ålder: 30 år
Födelsedag: 9 januari 1996
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Dino Hamzic
Förnamn: Dino
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Hamzic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-02-01
Gatuadress: Högliden 8
Postnummer: 523 38
Postort: Ulricehamn
Distrikt: Ulricehamn
Församling: Ulricehamns församling (149101)
Kommun: Ulricehamn (1491)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Dino Hamzic är en man på 30 år som bor på Högliden 8 i Ulricehamn. bostad är en villa på 147 kvm . Där har han bott i 2 år och 153 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Högliden 8
Registrerat på adressen
523 38 Ulricehamn
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Dino kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Dino hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Dinos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 147 kvm
Byggår: 1967
Bolagsengagemang | 0 st
Dino har inga bolagsengagemang
Mer om Dino
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
30 år (och 176 dagar)
Födelsedag
09 januari (en lördag om 189 dagar)
Födelsedatum
1996-01-09 (en tisdag för 11 134 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 9 år och 189 dagar (en onsdag)
Dino Hamzic är en man på 30 år som bor på Högliden 8 i Ulricehamn. bostad är en villa på 147 kvm . Där har han bott i 2 år och 153 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Dinos postnummer, 523 38, är medelinkomsten 390 413 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,31 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Dino och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ulricehamn där Dino ingår. Dinos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.
Dino bor tillsammans med Matilda Zackrisson Hamzic. Hon är en 26 årig kvinna som flyttade in den 1 februari 2024 och har bott där totalt 2 år och 153 dagar. Han är gift med Matilda Zackrisson Hamzic .
På Dinos nästa födelsedag fyller han 31 år. Den inträffar om 189 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 9 år och 189 dagar (en onsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Dino har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dino i Sverige Dino Stålnacke , Dino Medanhodzic i Stockholm och Dino Cosovic i Bara.
Informationen om Dino kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Dino Hamzic
Var bor Dino?
Hur gammal är Dino?
Dino Hamzic är 30 år gammal och föddes den 9 januari 1996. Han fyller 31 år den 9 januari.
Har Dino några bolagsengagemang?
Dino har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Dino några fordon?
Är Dino gift?
Dino är gift med Matilda Zackrisson Hamzic.
Vilket telefonnummer har Dino?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Dino.
Vilket stjärntecken har Dino?
Dino har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Dino folkbokförd?
Dino Hamzic är folkbokförd i Ulricehamn kommun.
Vilket län tillhör Dino?
Dino Hamzic tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Dino?
Dino Hamzic tillhör Ulricehamns församling.