7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Sawsan Mustafa

Årsinkomst: Kolla Sawsans lön anonymt

Personnummer: 19960127- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 30 år

Födelsedag: 27 januari 1996

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Sawsan Mustafa

Förnamn: Sawsan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Mustafa

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-11-01

Gatuadress: Näktergalsvägen 6 C lgh 1302

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 371 60

Postort: Lyckeby

Distrikt: Augerum

Församling: Lyckå församling (108006)

Kommun: Karlskrona (1080)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sawsan Mustafa är 30 år gammal och bor på Näktergalsvägen 6 C lgh 1302 i Lyckeby. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har hon bott i 245 dagar sedan hon flyttade in den 1 november 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sawsan Mustafa?

Vad tjänar Sawsan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sawsans
Kreditstatus?

Nyfiken på Sawsans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Näktergalsvägen 6 C lgh 1302

Latitud: 56.196162   |   Longitud: 15.663658

Registrerat på adressen


Näktergalsvägen 6 C lgh 1302
371 60 Lyckeby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sawsan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sawsan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sawsans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 75 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sawsan har inga bolagsengagemang


Mer om Sawsan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

30 år (och 158 dagar)

Födelsedag

27 januari (en onsdag om 207 dagar)

Födelsedatum

1996-01-27 (en lördag för 11 116 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 9 år och 207 dagar (en söndag)

Sawsan Mustafa är 30 år gammal och bor på Näktergalsvägen 6 C lgh 1302 i Lyckeby. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har hon bott i 245 dagar sedan hon flyttade in den 1 november 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 371 60, som är Sawsans bostadsområde, är medelinkomsten 401 678 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,60 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskrona där Sawsans ingår. Sawsans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 77.

Sawsan delar bostaden med Hasan Madona, en 41 årig man. Han flyttade in den 1 november 2025 och har bott där totalt 245 dagar. Sawsan är gift med Hasan Madona .

Sawsan har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 207 dagar då hon fyller 31 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 9 år och 207 dagar (en söndag).

Sawsan har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sawsan i Sverige Sawsan Jawad i Järfälla, Sawsan Abdulla i Oxie och Sawsan El-Ghorani i Malmö.

Informationen om Sawsan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sawsan Mustafa