7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Luca Muraro
Årsinkomst: Kolla Lucas lön anonymt
Personnummer: 19960222-
Ålder: 30 år
Födelsedag: 22 februari 1996
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Luca Muraro
Förnamn: Luca
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Muraro
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-07-25
Gatuadress: Slogstorp 2201
Postnummer: 241 61
Postort: Löberöd
Distrikt: Hammarlunda
Församling: Eslövs församling (128501)
Kommun: Eslöv (1285)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Luca Muraro är 30 år och bosatt på Slogstorp 2201 i Löberöd. Han bor i en villa på 63 kvm . Där har han bott i 1 år och 340 dagar sedan han flyttade in den 25 juli 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Slogstorp 2201
Registrerat på adressen
241 61 Löberöd
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2023-04-21 (3 år) Ägare Luca Muraro Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2023-04-21 (3 år) | Luca Muraro | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Luca kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Luca hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lucas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 63 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Luca har inga bolagsengagemang
Mer om Luca
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
30 år (och 128 dagar)
Födelsedag
22 februari (en måndag om 237 dagar)
Födelsedatum
1996-02-22 (en torsdag för 11 086 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 9 år och 237 dagar (en fredag)
Luca Muraro är 30 år och bosatt på Slogstorp 2201 i Löberöd. Han bor i en villa på 63 kvm . Där har han bott i 1 år och 340 dagar sedan han flyttade in den 25 juli 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 241 61, är medelinkomsten 381 667 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,88 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Eslöv där Luca ingår. Lucas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 56.
Luca bor tillsammans med Nora Sophie Pohl. Hon har bott på Slogstorp 2201 i totalt 1 år och 340 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 25 juli 2024. Det finns även en hund på Lucas adress som han är ägare till. Han är inte gift.
Luca fyller 31 år om 237 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 9 år och 237 dagar (en fredag).
Luca har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Luca i Sverige Luca Knezovic i Västerås, Luca Martins Mölgård i Täby och Luca Radujko Tollstam i Lidingö.
Informationen om Luca kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Luca Muraro
Var bor Luca?
Hur gammal är Luca?
Luca Muraro är 30 år gammal och föddes den 22 februari 1996. Han fyller 31 år den 22 februari.
Har Luca några bolagsengagemang?
Luca har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Luca några fordon?
Är Luca gift?
Luca är inte gift.
Vilket telefonnummer har Luca?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Luca.
Vilket stjärntecken har Luca?
Luca har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Luca folkbokförd?
Luca Muraro är folkbokförd i Eslöv kommun.
Vilket län tillhör Luca?
Luca Muraro tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Luca?
Luca Muraro tillhör Eslövs församling.