7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Elin Rebecca Olofsson

Årsinkomst: Kolla Rebeccas lön anonymt

Personnummer: 19960313- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 30 år

Födelsedag: 13 mars 1996

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 31 juli

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Elin Rebecca Olofsson

Förnamn: Elin Rebecca

Tilltalsnamn: Rebecca

Efternamn: Olofsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-01-21

Gatuadress: Trollskogsvägen 12

Postnummer: 473 33

Postort: Henån

Distrikt: Röra

Församling: Röra församling (142102)

Kommun: Orust (1421)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Rebecca

Rebecca Olofsson är en 30 årig kvinna och bosatt på Trollskogsvägen 12 i Henån. Hennes bostad är en villa på 191 kvm . Hon flyttade in på adressen den 21 januari 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 156 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Rebecca

Informationen om Rebecca kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rebecca Olofsson?

Vad tjänar Rebecca?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rebeccas
Kreditstatus?

Nyfiken på Rebeccas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Trollskogsvägen 12

Latitud: 58.239622   |   Longitud: 11.668143

Registrerat på adressen


Trollskogsvägen 12
473 33 Henån

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rebecca kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rebecca hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rebeccas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 191 kvm

Byggår: 1987

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Sundells Bygg på Orust AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,9 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 0,9 0
VF Bygg & Montering AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 7,2 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 7,2 0,1

Mer om Rebecca


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

30 år (och 105 dagar)

Födelsedag

13 mars (en lördag om 260 dagar)

Födelsedatum

1996-03-13 (en onsdag för 11 062 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 9 år och 261 dagar (en torsdag)

Rebecca Olofsson är en 30 årig kvinna och bosatt på Trollskogsvägen 12 i Henån. Hennes bostad är en villa på 191 kvm . Hon flyttade in på adressen den 21 januari 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 156 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Rebeccas bostadsområde, på postnummer 473 33, är 427 830 kr per år och 2,26 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Orust där Rebeccas ingår. Rebeccas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.

Förutom Rebecca bor också Viktor Sundell på adressen. Där har han bott i 5 år och 156 dagar sedan han först registrerades där den 21 januari 2021. Rebecca är inte gift.

Rebeccas nästa födelsedag är om 260 dagar då hon fyller 31 år. Hennes namnsdag är om 35 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 9 år och 261 dagar (en torsdag).

Namnet Elin är 'Svensk form av Helena'.

Rebecca har 2 bolagsengagemang ( Sundells Bygg på Orust AB och VF Bygg & Montering AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rebecca i Sverige Rebecca Cohen i Stockholm, Rebecca Elfélius i Norrtälje och Rebecca Frisk i Trollhättan.

Informationen om Rebecca kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rebecca Olofsson