7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Wahid Nazari
Årsinkomst: Kolla Wahids lön anonymt
Personnummer: 19960408-
Ålder: 30 år
Födelsedag: 8 april 1996
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Wahid Nazari
Förnamn: Wahid
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Nazari
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-11-26
Gatuadress: Bodagatan 23 lgh 1103
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 507 42
Postort: Borås
Distrikt: Borås Gustav Adolf
Församling: Borås Gustav Adolfs församling (149002)
Kommun: Borås (1490)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Wahid Nazari är 30 år gammal och bor på Bodagatan 23 lgh 1103 i Borås. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 62 kvm . Där har han bott i 4 år och 215 dagar sedan han flyttade in den 26 november 2021. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bodagatan 23 lgh 1103
Registrerat på adressen
507 42 Borås
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Wahid kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Wahid hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Wahids bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 62 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 0 st
Wahid har inga bolagsengagemang
Mer om Wahid
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
30 år (och 82 dagar)
Födelsedag
08 april (en torsdag om 283 dagar)
Födelsedatum
1996-04-08 (en måndag för 11 039 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 9 år och 284 dagar (en tisdag)
Wahid Nazari är 30 år gammal och bor på Bodagatan 23 lgh 1103 i Borås. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 62 kvm . Där har han bott i 4 år och 215 dagar sedan han flyttade in den 26 november 2021. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 507 42, som är Wahids bostadsområde, är medelinkomsten 305 569 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,28 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Wahids ingår. Wahids lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 158.
Wahid bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Wahid är gift med Fatemeh Sharifi.
Wahid har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 283 dagar då han fyller 31 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 9 år och 284 dagar (en tisdag).
Wahid har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Wahid i Sverige Wahid Moosawi i Katrineholm, Wahid Hakimi i Skärholmen och Wahid Toma i Surahammar.
Informationen om Wahid kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Wahid Nazari
Var bor Wahid?
Hur gammal är Wahid?
Wahid Nazari är 30 år gammal och föddes den 8 april 1996. Han fyller 31 år den 8 april.
Har Wahid några bolagsengagemang?
Wahid har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Wahid några fordon?
Är Wahid gift?
Wahid är gift med Fatemeh Sharifi.
Vilket telefonnummer har Wahid?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Wahid.
Vilket stjärntecken har Wahid?
Wahid har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Wahid folkbokförd?
Wahid Nazari är folkbokförd i Borås kommun.
Vilket län tillhör Wahid?
Wahid Nazari tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Wahid?
Wahid Nazari tillhör Borås Gustav Adolfs församling.