7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Darko Dana Rafiq

Årsinkomst: Kolla Darkos lön anonymt

Personnummer: 19960503- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 30 år

Födelsedag: 3 maj 1996

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 december

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Darko Dana Rafiq

Förnamn: Darko Dana

Tilltalsnamn: Darko

Efternamn: Rafiq

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2022-12-01

Gatuadress: Agavägen 12 lgh 1207

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 7 från vänster

Postnummer: 181 39

Postort: Lidingö

Distrikt: Lidingö

Församling: Lidingö församling (018601)

Kommun: Lidingö (0186)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Darko

Darko Rafiq är en 30 årig man och bosatt på Agavägen 12 lgh 1207 i Lidingö. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 35 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 227 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Darko

Informationen om Darko kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Darko Rafiq?

Vad tjänar Darko?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Darkos
Kreditstatus?

Nyfiken på Darkos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Agavägen 12 lgh 1207

Latitud: 59.349383   |   Longitud: 18.145149

Registrerat på adressen


Agavägen 12 lgh 1207
181 39 Lidingö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Darko kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Darko hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Darkos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 35 kvm

Bostadskategori: Specialbostad för äldre eller funktionshindrade

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Darko har inga bolagsengagemang


Mer om Darko


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

30 år (och 74 dagar)

Födelsedag

03 maj (en måndag om 291 dagar)

Födelsedatum

1996-05-03 (en fredag för 11 031 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 9 år och 292 dagar (en lördag)

Darko Rafiq är en 30 årig man och bosatt på Agavägen 12 lgh 1207 i Lidingö. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 35 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 227 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Darkos bostadsområde, på postnummer 181 39, är 387 905 kr per år och 6,10 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lidingö där Darkos ingår. Darkos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 42.

Förutom Darko bor också Sharya Aso Rasul Rasul på adressen. Där har hon bott i 62 dagar sedan hon först registrerades där den 15 maj 2026. Darko är gift med Sharya Aso Rasul Rasul .

Darkos nästa födelsedag är om 291 dagar då han fyller 31 år. Hans namnsdag är om 148 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 9 år och 292 dagar (en lördag).

Darko har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Darko i Sverige Darko Burger i Upplands Väsby, Darko Stankovic i Stockholm och Darko Andelic i Malmö.

Informationen om Darko kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Darko Rafiq