7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Rickard Per Kenny Petersson
Årsinkomst: Kolla Rickards lön anonymt
Personnummer: 19960609-
Ålder: 30 år
Födelsedag: 9 juni 1996
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 augusti
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Rickard Per Kenny Petersson
Förnamn: Rickard Per Kenny
Tilltalsnamn: Rickard
Efternamn: Petersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-04-20
Gatuadress: Södra Bostorp 116
Postnummer: 373 44
Postort: Rödeby
Distrikt: Fridlevstad
Församling: Fridlevstads församling (108015)
Kommun: Karlskrona (1080)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Rickard
Rickard Petersson är en man på 30 år som bor på Södra Bostorp 116 i Rödeby. Där har han bott i 2 år och 73 dagar sedan han flyttade in den 20 april 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Rickard
Informationen om Rickard kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Södra Bostorp 116
Registrerat på adressen
373 44 Rödeby
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2020-02-14 (6 år) Ägare Felicia Adolfsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2020-02-14 (6 år) | Felicia Adolfsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rickard kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rickard hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Rickard har inga bolagsengagemang
Mer om Rickard
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
30 år (och 23 dagar)
Födelsedag
09 juni (en onsdag om 342 dagar)
Födelsedatum
1996-06-09 (en söndag för 10 980 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 9 år och 343 dagar (en måndag)
Rickard Petersson är en man på 30 år som bor på Södra Bostorp 116 i Rödeby. Där har han bott i 2 år och 73 dagar sedan han flyttade in den 20 april 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Rickards postnummer, 373 44, är medelinkomsten 383 183 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,01 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Rickard och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskrona där Rickard ingår. Rickards lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 121.
Rickard bor tillsammans med 3 personer: Valter Gunnarsson , Elina Adolfsson , Felicia Adolfsson . På adressen finns en hund (som Rickard inte är ägare till). Han är inte gift.
På Rickards nästa födelsedag fyller han 31 år. Den inträffar om 342 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 9 år och 343 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 30 dagar.
Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.
Rickard har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rickard i Sverige Rickard Sjöberg i Bromma, Rickard Jonasson i Karlskrona och Rickard Lundberg i Skövde.
Informationen om Rickard kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rickard Petersson
Var bor Rickard?
Hur gammal är Rickard?
Rickard Petersson är 30 år gammal och föddes den 9 juni 1996. Han fyller 31 år den 9 juni.
Har Rickard några bolagsengagemang?
Rickard har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Rickard några fordon?
Är Rickard gift?
Rickard är inte gift.
Vilket telefonnummer har Rickard?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rickard.
Vilket stjärntecken har Rickard?
Rickard har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Rickard folkbokförd?
Rickard Petersson är folkbokförd i Karlskrona kommun.
Vilket län tillhör Rickard?
Rickard Petersson tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Rickard?
Rickard Petersson tillhör Fridlevstads församling.