7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-26
Blerta Selimi
Årsinkomst: Kolla Blertas lön anonymt
Personnummer: 19960723-
Ålder: 30 år
Födelsedag: 23 juli 1996
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Blerta Selimi
Förnamn: Blerta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Selimi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-09-01
Gatuadress: Nästegårdsvägen 1 B
Postnummer: 703 75
Postort: Örebro
Distrikt: Hovsta
Församling: Axbergs församling (188013)
Kommun: Örebro (1880)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Blerta Selimi är en 30 årig kvinna och bosatt på Nästegårdsvägen 1 B i Örebro. Hennes bostad är ett radhus på 110 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 september 2025 och har sammanlagt bott där i 328 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Nästegårdsvägen 1 B
Registrerat på adressen
703 75 Örebro
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Blerta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Blerta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Blertas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 110 kvm
Byggår: 2019
Bolagsengagemang | 0 st
Blerta har inga bolagsengagemang
Mer om Blerta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
30 år (och 3 dagar)
Födelsedag
23 juli (en fredag om 362 dagar)
Födelsedatum
1996-07-23 (en tisdag för 10 960 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 9 år och 363 dagar (en onsdag)
Blerta Selimi är en 30 årig kvinna och bosatt på Nästegårdsvägen 1 B i Örebro. Hennes bostad är ett radhus på 110 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 september 2025 och har sammanlagt bott där i 328 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Blertas bostadsområde, på postnummer 703 75, är 467 358 kr per år och 1,23 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Blertas ingår. Blertas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 273.
Förutom Blerta bor också Liridon Selimi på adressen. Där har han bott i 328 dagar sedan han först registrerades där den 1 september 2025. Blerta är gift med Liridon Selimi .
Blertas nästa födelsedag är om 362 dagar då hon fyller 31 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 159 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 9 år och 363 dagar (en onsdag).
Blerta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Blerta i Sverige Blerta Dogani i Oxie, Blerta Rexhepi i Värnamo och Blerta Latifaj Dulak i Lyckeby.
Informationen om Blerta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Blerta Selimi
Var bor Blerta?
Hur gammal är Blerta?
Blerta Selimi är 30 år gammal och föddes den 23 juli 1996. Hon fyller 31 år den 23 juli.
Har Blerta några bolagsengagemang?
Blerta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Blerta några fordon?
Är Blerta gift?
Blerta är gift med Liridon Selimi.
Vilket telefonnummer har Blerta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Blerta.
Vilket stjärntecken har Blerta?
Blerta har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Blerta folkbokförd?
Blerta Selimi är folkbokförd i Örebro kommun.
Vilket län tillhör Blerta?
Blerta Selimi tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Blerta?
Blerta Selimi tillhör Axbergs församling.