7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Fatema Mohammad Zahir

Årsinkomst: Kolla Fatemas lön anonymt

Personnummer: 19960902- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 29 år

Födelsedag: 2 september 1996

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Fatema Mohammad Zahir

Förnamn: Fatema

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Mohammad Zahir

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-02-22

Gatuadress: Lagman Lekares väg 9 lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 145 58

Postort: Norsborg

Distrikt: Botkyrka

Församling: Botkyrka församling (012701)

Kommun: Botkyrka (0127)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Fatema Mohammad Zahir är 29 år och bosatt på Lagman Lekares väg 9 lgh 1102 i Norsborg. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 92 kvm . Där har hon bott i 5 år och 121 dagar sedan hon flyttade in den 22 februari 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fatema Mohammad Zahir?

Vad tjänar Fatema?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fatemas
Kreditstatus?

Nyfiken på Fatemas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lagman Lekares väg 9 lgh 1102

Latitud: 59.238008   |   Longitud: 17.842517

Registrerat på adressen


Lagman Lekares väg 9 lgh 1102
145 58 Norsborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fatema kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fatema hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fatemas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 92 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fatema har inga bolagsengagemang


Mer om Fatema


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

29 år (och 294 dagar)

Födelsedag

02 september (en onsdag om 71 dagar)

Födelsedatum

1996-09-02 (en måndag för 10 886 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 71 dagar (en onsdag)

Fatema Mohammad Zahir är 29 år och bosatt på Lagman Lekares väg 9 lgh 1102 i Norsborg. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 92 kvm . Där har hon bott i 5 år och 121 dagar sedan hon flyttade in den 22 februari 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 145 58, är medelinkomsten 234 465 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,59 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Fatema ingår. Fatemas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 47.

Fatema bor tillsammans med Ahmad Moner Rahmani. Han har bott på Lagman Lekares väg 9 lgh 1102 i totalt 5 år och 121 dagar sedan han först registrerades på adressen den 22 februari 2021. Hon är gift med Ahmad Moner Rahmani .

Fatema fyller 30 år om 71 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 71 dagar (en onsdag).

Fatema har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fatema i Sverige Fatema Ghoghai i Göteborg, Fatema Anwar i Malmö och Fatema Abdallah i Trollhättan.

Informationen om Fatema kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fatema Mohammad Zahir