7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-22
Hampus Johan Gustav Haraldsson
Årsinkomst: Kolla Hampus lön anonymt
Personnummer: 19960909-
Ålder: 29 år
Födelsedag: 9 september 1996
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 augusti
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Hampus Johan Gustav Haraldsson
Förnamn: Hampus Johan Gustav
Tilltalsnamn: Hampus
Efternamn: Haraldsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-07-25
Gatuadress: Lillkyrka-Viggeby 1
Postnummer: 745 97
Postort: Enköping
Distrikt: Lillkyrka
Församling: Boglösa församling (038111)
Kommun: Enköping (0381)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Hampus
Hampus Haraldsson är en man på 29 år som bor på Lillkyrka-Viggeby 1 i Enköping. Hampus bostad är ett lantbruk på 280 kvm . Där har han bott i 2 år och 332 dagar sedan han flyttade in den 25 juli 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hampus
Informationen om Hampus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lillkyrka-Viggeby 1
Registrerat på adressen
745 97 Enköping
Personer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Karl Gustaf Carlström (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Karl Gustaf Carlström (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 5 st
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Hampus kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Hampus hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Hampus bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 280 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Hampus har inga bolagsengagemang
Mer om Hampus
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
29 år (och 286 dagar)
Födelsedag
09 september (en onsdag om 79 dagar)
Födelsedatum
1996-09-09 (en måndag för 10 878 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 79 dagar (en onsdag)
Hampus Haraldsson är en man på 29 år som bor på Lillkyrka-Viggeby 1 i Enköping. Hampus bostad är ett lantbruk på 280 kvm . Där har han bott i 2 år och 332 dagar sedan han flyttade in den 25 juli 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Hampus postnummer, 745 97, är medelinkomsten 412 663 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,55 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hampus och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Enköping där Hampus ingår. Hampus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.
Hampus bor tillsammans med 3 personer: Linda Wessman , Karl Gustaf Carlström , Jenny Linda-Marie Carlström . Det finns också 5 hundar i bostaden. Han är inte gift.
På Hampus nästa födelsedag fyller han 30 år. Den inträffar om 79 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 79 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 68 dagar.
Namnet Hampus är 'Smekform av Hans (eg. ett forntyskt kortnamn Hampo med oviss bet.)'.
Hampus har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hampus i Sverige Hampus Mörner i Stockholm, Hampus Rönnebro i Kiruna och Hampus Hedström i Johanneshov.
Informationen om Hampus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Hampus Haraldsson
Var bor Hampus?
Hur gammal är Hampus?
Hampus Haraldsson är 29 år gammal och föddes den 9 september 1996. Han fyller 30 år den 9 september.
Har Hampus några bolagsengagemang?
Hampus har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Hampus några fordon?
Är Hampus gift?
Hampus är inte gift.
Vilket telefonnummer har Hampus?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Hampus.
Vilket stjärntecken har Hampus?
Hampus har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Hampus folkbokförd?
Hampus Haraldsson är folkbokförd i Enköping kommun.
Vilket län tillhör Hampus?
Hampus Haraldsson tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Hampus?
Hampus Haraldsson tillhör Boglösa församling.