7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Khalid Tateen
Årsinkomst: Kolla Khalids lön anonymt
Personnummer: 19961005-
Ålder: 29 år
Födelsedag: 5 oktober 1996
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Khalid Tateen
Förnamn: Khalid
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Tateen
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-03-02
Gatuadress: Rävekärrsgatan 45 lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 431 33
Postort: Mölndal
Distrikt: Stensjön
Församling: Stensjöns församling (148104)
Kommun: Mölndal (1481)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Khalid Tateen är en 29 årig man bosatt i Mölndal kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 71 kvm . Där har han bott i sammanlagt 124 dagar sedan 2 mars 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Rävekärrsgatan 45 lgh 1102
Registrerat på adressen
431 33 Mölndal
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Khalid kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Khalid hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Khalids bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 71 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1974
Bolagsengagemang | 0 st
Khalid har inga bolagsengagemang
Mer om Khalid
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
29 år (och 272 dagar)
Födelsedag
05 oktober (en måndag om 93 dagar)
Födelsedatum
1996-10-05 (en lördag för 10 864 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 93 dagar (en måndag)
Khalid Tateen är en 29 årig man bosatt i Mölndal kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 71 kvm . Där har han bott i sammanlagt 124 dagar sedan 2 mars 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Khalids bostadsområde, på postnummer 431 33, har 4,43 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 403 348 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Mölndal där Khalids ingår. Khalids lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 44.
Khalid bor tillsammans med en 28 årig kvinna vid namn Hiam Sukkar. Hon registrerades på adressen den 2 mars 2026, och har bott där totalt 124 dagar. Han är inte gift.
Vill du fira Khalids födelsedag ska du gratulera honom om 93 dagar då han fyller 30 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 93 dagar (en måndag).
Khalid har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Khalid i Sverige det senaste kvartalet är Khalid Kashwa i Sundsvall, Khalid Al-Rammahi i Malmö och Khalid Alshawwa i Malmö.
Informationen om Khalid kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Khalid Tateen
Var bor Khalid?
Hur gammal är Khalid?
Khalid Tateen är 29 år gammal och föddes den 5 oktober 1996. Han fyller 30 år den 5 oktober.
Har Khalid några bolagsengagemang?
Khalid har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Khalid några fordon?
Är Khalid gift?
Khalid är inte gift.
Vilket telefonnummer har Khalid?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Khalid.
Vilket stjärntecken har Khalid?
Khalid har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Khalid folkbokförd?
Khalid Tateen är folkbokförd i Mölndal kommun.
Vilket län tillhör Khalid?
Khalid Tateen tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Khalid?
Khalid Tateen tillhör Stensjöns församling.