7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Aram Jeaz Thaer Al-Jumaili

Årsinkomst: Kolla Arams lön anonymt

Personnummer: 19961104- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 29 år

Födelsedag: 4 november 1996

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Aram Jeaz Thaer Al-Jumaili

Förnamn: Aram Jeaz Thaer

Tilltalsnamn: Aram

Efternamn: Al-Jumaili

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-02-26

Gatuadress: Näsbychaussén 65 lgh 1303

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 291 35

Postort: Kristianstad

Distrikt: Kristianstads Heliga Trefaldighet

Församling: Kristianstads Heliga Trefaldighets församling (129001)

Kommun: Kristianstad (1290)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Aram

Aram Al-Jumaili är en 29 årig man och bosatt på Näsbychaussén 65 lgh 1303 i Kristianstad. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 83 kvm . Han flyttade in på adressen den 26 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 119 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Aram

Informationen om Aram kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Aram Al-Jumaili?

Vad tjänar Aram?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Arams
Kreditstatus?

Nyfiken på Arams Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Näsbychaussén 65 lgh 1303

Latitud: 56.052329   |   Longitud: 14.158498

Registrerat på adressen


Näsbychaussén 65 lgh 1303
291 35 Kristianstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Aram kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Aram hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Arams bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 83 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Aram har inga bolagsengagemang


Mer om Aram


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

29 år (och 233 dagar)

Födelsedag

04 november (en onsdag om 132 dagar)

Födelsedatum

1996-11-04 (en måndag för 10 825 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 132 dagar (en onsdag)

Aram Al-Jumaili är en 29 årig man och bosatt på Näsbychaussén 65 lgh 1303 i Kristianstad. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 83 kvm . Han flyttade in på adressen den 26 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 119 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Arams bostadsområde, på postnummer 291 35, är 312 240 kr per år och 8,88 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Arams ingår. Arams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.

Förutom Aram bor också Rooz Zuheiri på adressen. Där har hon bott i 237 dagar sedan hon först registrerades där den 31 oktober 2025. Aram är inte gift.

Arams nästa födelsedag är om 132 dagar då han fyller 30 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 190 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 132 dagar (en onsdag).

Aram har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Aram i Sverige Aram Soma i Segeltorp, Aram Naim i Norsborg och Aram Ahmed Ali i Örebro.

Informationen om Aram kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Aram Al-Jumaili