7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Diako Abdulaziz

Årsinkomst: Kolla Diakos lön anonymt

Personnummer: 19970101- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 29 år

Födelsedag: 1 januari 1997

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Diako Abdulaziz

Förnamn: Diako

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abdulaziz

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-05-18

Gatuadress: Åstadalsvägen 5 C lgh 1206

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 6 från vänster

Postnummer: 702 81

Postort: Örebro

Distrikt: Almby

Församling: Almby församling (188004)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Diako Abdulaziz är 29 år och bosatt på Åstadalsvägen 5 C lgh 1206 i Örebro. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 32 kvm . Där har han bott i 2 år och 59 dagar sedan han flyttade in den 18 maj 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Diako Abdulaziz?

Vad tjänar Diako?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Diakos
Kreditstatus?

Nyfiken på Diakos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Åstadalsvägen 5 C lgh 1206

Latitud: 59.251843   |   Longitud: 15.244351

Registrerat på adressen


Åstadalsvägen 5 C lgh 1206
702 81 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Diako kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Diako hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Diakos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Kokvrå

Boarea: 32 kvm

Bostadskategori: Studentbostad

Byggår: 2013

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Diako har inga bolagsengagemang


Mer om Diako


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

29 år (och 196 dagar)

Födelsedag

01 januari (en fredag om 169 dagar)

Födelsedatum

1997-01-01 (en onsdag för 10 788 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 169 dagar (en fredag)

Diako Abdulaziz är 29 år och bosatt på Åstadalsvägen 5 C lgh 1206 i Örebro. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 32 kvm . Där har han bott i 2 år och 59 dagar sedan han flyttade in den 18 maj 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 702 81, är medelinkomsten 114 038 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,95 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Diako ingår. Diakos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 128.

Diako bor tillsammans med Maryam Saadon. Hon har bott på Åstadalsvägen 5 C lgh 1206 i totalt 4 år och 167 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 30 januari 2022. Han är inte gift.

Diako fyller 30 år om 169 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 169 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 30 år om 169 dagar (en fredag).

Diako har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Diako i Sverige Diako Chato i Kista, Diako Kohneposhi i Bromma och Diako Alizadeh Amirbeygi i Nacka.

Informationen om Diako kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Diako Abdulaziz