8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-08

Mery Aljaber

Årsinkomst: Kolla Merys lön anonymt

Personnummer: 19970122- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 29 år

Födelsedag: 22 januari 1997

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Mery Aljaber

Förnamn: Mery

Tilltalsnamn: Mery

Efternamn: Aljaber

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-12-02

Gatuadress: Tallrisvägen 33 P bv

Postnummer: 702 34

Postort: Örebro

Distrikt: Almby

Församling: Almby församling (188004)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Mery

Mery Aljaber är 29 år och bosatt på Tallrisvägen 33 P bv i Örebro. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Där har hon bott i 1 år och 310 dagar sedan hon flyttade in den 2 december 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Mery

Informationen om Mery kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mery Aljaber?

Vad tjänar Mery?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Merys
Kreditstatus?

Nyfiken på Merys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tallrisvägen 33 P bv

Latitud: 59.236373   |   Longitud: 15.243810

Registrerat på adressen


Tallrisvägen 33 P bv
702 34 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mery kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mery hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Merys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 83 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mery har inga bolagsengagemang


Mer om Mery


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

29 år (och 259 dagar)

Födelsedag

22 januari (en fredag om 106 dagar)

Födelsedatum

1997-01-22 (en onsdag för 10 851 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 106 dagar (en fredag)

Mery Aljaber är 29 år och bosatt på Tallrisvägen 33 P bv i Örebro. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Där har hon bott i 1 år och 310 dagar sedan hon flyttade in den 2 december 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 702 34, är medelinkomsten 219 609 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 17,79 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Mery ingår. Merys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 92.

Mery bor tillsammans med Ahmad Abbas. Han har bott på Tallrisvägen 33 P bv i totalt 1 år och 310 dagar sedan han först registrerades på adressen den 2 december 2024. Hon är gift med Ahmad Abbas .

Mery fyller 30 år om 106 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 85 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 106 dagar (en fredag).

Mery har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mery i Sverige Mery Alaka i Södertälje, Mery Hansson i Brastad och Mery Eriksson i Eskilstuna.

Informationen om Mery kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mery Aljaber