7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-18

Emil Dzonlagic

Årsinkomst: Kolla Emils lön anonymt

Personnummer: 19970224- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 29 år

Födelsedag: 24 februari 1997

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 november

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Emil Dzonlagic

Förnamn: Emil

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Dzonlagic

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-12-29

Gatuadress: Rombergsgatan 14 lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 745 33

Postort: Enköping

Distrikt: Enköping

Församling: Enköpings församling (038101)

Kommun: Enköping (0381)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Emil Dzonlagic är en 29 årig man och bosatt på Rombergsgatan 14 lgh 1101 i Enköping. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Han flyttade in på adressen den 29 december 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 171 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Emil Dzonlagic?

Vad tjänar Emil?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Emils
Kreditstatus?

Nyfiken på Emils Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rombergsgatan 14 lgh 1101

Latitud: 59.649941   |   Longitud: 17.080579

Registrerat på adressen


Rombergsgatan 14 lgh 1101
745 33 Enköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Emil kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Emil hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Emils bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 71 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1961

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
EDs AutoModul Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Emil


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

29 år (och 114 dagar)

Födelsedag

24 februari (en onsdag om 251 dagar)

Födelsedatum

1997-02-24 (en måndag för 10 706 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 251 dagar (en onsdag)

Emil Dzonlagic är en 29 årig man och bosatt på Rombergsgatan 14 lgh 1101 i Enköping. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Han flyttade in på adressen den 29 december 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 171 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Emils bostadsområde, på postnummer 745 33, är 239 670 kr per år och 10,72 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Enköping där Emils ingår. Emils lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Förutom Emil bor också Felicia Strålman på adressen. Där har hon bott i 3 år och 171 dagar sedan hon först registrerades där den 29 december 2022. Emil är inte gift.

Emils nästa födelsedag är om 251 dagar då han fyller 30 år. Hans namnsdag är om 149 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 251 dagar (en onsdag).

Namnet Emil är 'Franskt namn (Émile), bildat till det latinska släktnamnet Aemi´lius'.

Emil har 1 bolagsengagemang ( EDs AutoModul ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emil i Sverige Emil Berglund Hansius i Piteå, Emil Mosshagen i Örebro och Emil Renmarker i Hägersten.

Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Emil Dzonlagic