7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Bajro Bajram Muric

Årsinkomst: Kolla Bajrams lön anonymt

Personnummer: 19970420- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 29 år

Födelsedag: 20 april 1997

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Bajro Bajram Muric

Förnamn: Bajro Bajram

Tilltalsnamn: Bajram

Efternamn: Muric

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-04-01

Gatuadress: Läktarplatsen 1 lgh 1401

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 603 53

Postort: Norrköping

Distrikt: Norrköpings Sankt Olai

Församling: Norrköpings S:t Olofs församling (058102)

Kommun: Norrköping (0581)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Bajram

Bajram Muric är en man på 29 år som bor på Läktarplatsen 1 lgh 1401 i Norrköping. Bajrams bostad är en lägenhet med 4 rum på 90 kvm . Där har han bott i 3 år och 83 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Bajram

Informationen om Bajram kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bajram Muric?

Vad tjänar Bajram?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bajrams
Kreditstatus?

Nyfiken på Bajrams Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Läktarplatsen 1 lgh 1401

Latitud: 58.585123   |   Longitud: 16.174672

Registrerat på adressen


Läktarplatsen 1 lgh 1401
603 53 Norrköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bajram kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bajram hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bajrams bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 90 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Relicta AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100%

Mer om Bajram


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

29 år (och 64 dagar)

Födelsedag

20 april (en tisdag om 301 dagar)

Födelsedatum

1997-04-20 (en söndag för 10 656 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 301 dagar (en tisdag)

Bajram Muric är en man på 29 år som bor på Läktarplatsen 1 lgh 1401 i Norrköping. Bajrams bostad är en lägenhet med 4 rum på 90 kvm . Där har han bott i 3 år och 83 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Bajrams postnummer, 603 53, är medelinkomsten 323 307 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,19 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Bajram och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Bajram ingår. Bajrams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 138.

Bajram bor tillsammans med Belma Gazdic Muric. Hon är en 32 årig kvinna som flyttade in den 13 november 2023 och har bott där totalt 2 år och 222 dagar. Han är gift med Belma Gazdic Muric .

På Bajrams nästa födelsedag fyller han 30 år. Den inträffar om 301 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 301 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Bajram har 1 bolagsengagemang ( Relicta AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bajram i Sverige Bajram Jukovic i Stockholm, Bajram Tabaku i Uddevalla och Bajram Shala i Timrå.

Informationen om Bajram kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bajram Muric