7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Filip Zizak
Årsinkomst: Kolla Filips lön anonymt
Personnummer: 19970510-
Ålder: 29 år
Födelsedag: 10 maj 1997
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 maj
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Filip Zizak
Förnamn: Filip
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Zizak
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-11-08
Gatuadress: Nathorstvägen 6 lgh 1202
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 121 37
Postort: Johanneshov
Distrikt: Skarpnäck
Församling: Skarpnäcks församling (018036)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Filip Zizak är en man på 29 år som bor på Nathorstvägen 6 lgh 1202 i Johanneshov. bostad är en lägenhet med 1 rum på 37 kvm . Där har han bott i 3 år och 233 dagar sedan han flyttade in den 8 november 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Nathorstvägen 6 lgh 1202
Registrerat på adressen
121 37 Johanneshov
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Filip kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Filip hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Filips bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 37 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1939
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot, Ordförande | 0 |
Mer om Filip
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
29 år (och 50 dagar)
Födelsedag
10 maj (en måndag om 315 dagar)
Födelsedatum
1997-05-10 (en lördag för 10 642 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 315 dagar (en måndag)
Filip Zizak är en man på 29 år som bor på Nathorstvägen 6 lgh 1202 i Johanneshov. bostad är en lägenhet med 1 rum på 37 kvm . Där har han bott i 3 år och 233 dagar sedan han flyttade in den 8 november 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Filips postnummer, 121 37, är medelinkomsten 474 384 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,33 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Filip och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Filip ingår. Filips lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.
Filip bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På Filips nästa födelsedag fyller han 30 år. Den inträffar om 315 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 315 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 307 dagar.
Namnet Filip är 'Grekiskt namn (Phi´lippos), sammansatt av ord med bet. ’vän’ och ’häst’'.
Filip har 1 bolagsengagemang (
Bostadsrättsföreningen Barkborren 2
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Filip i Sverige Filip Poon i Stockholm, Filip Stiller Borowicz i Stockholm och Filip Kaspersen Lamprecht i Stockholm.
Informationen om Filip kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Filip Zizak
Var bor Filip?
Hur gammal är Filip?
Filip Zizak är 29 år gammal och föddes den 10 maj 1997. Han fyller 30 år den 10 maj.
Har Filip några bolagsengagemang?
Filip har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bostadsrättsföreningen Barkborren 2 . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Filip några fordon?
Är Filip gift?
Filip är inte gift.
Vilket telefonnummer har Filip?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Filip.
Vilket stjärntecken har Filip?
Filip har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Filip folkbokförd?
Filip Zizak är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Filip?
Filip Zizak tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Filip?
Filip Zizak tillhör Skarpnäcks församling.