7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Hevi Kalkali
Årsinkomst: Kolla Hevis lön anonymt
Personnummer: 19970620-
Ålder: 29 år
Födelsedag: 20 juni 1997
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Hevi Kalkali
Förnamn: Hevi
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Kalkali
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-09-15
Gatuadress: Jordfallsvägen 35
Postnummer: 445 34
Postort: Bohus
Distrikt: Nödinge
Församling: Nödinge församling (144001)
Kommun: Ale (1440)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Hevi Kalkali är en kvinna på 29 år som bor på Jordfallsvägen 35 i Bohus. bostad är ett radhus på 95 kvm . Där har hon bott i 5 år och 282 dagar sedan hon flyttade in den 15 september 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Jordfallsvägen 35
Registrerat på adressen
445 34 Bohus
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Hevi kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Hevi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Hevis bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 95 kvm
Byggår: 1962
Bolagsengagemang | 0 st
Hevi har inga bolagsengagemang
Mer om Hevi
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
29 år (och 4 dagar)
Födelsedag
20 juni (en söndag om 361 dagar)
Födelsedatum
1997-06-20 (en fredag för 10 596 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 361 dagar (en söndag)
Hevi Kalkali är en kvinna på 29 år som bor på Jordfallsvägen 35 i Bohus. bostad är ett radhus på 95 kvm . Där har hon bott i 5 år och 282 dagar sedan hon flyttade in den 15 september 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Hevis postnummer, 445 34, är medelinkomsten 422 281 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,28 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hevi och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ale där Hevi ingår. Hevis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.
Hevi bor tillsammans med 7 personer: Abbas Kalkali , Hawar Kalkali , Abdustar Sharafani , Salah Sharafani , Najiba Kalkali , Kudrat Salah mfl. Du kan se alla personer på adressen under Registrerat på adressen . Hon är inte gift.
På Hevis nästa födelsedag fyller hon 30 år. Den inträffar om 361 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 361 dagar (en söndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Hevi har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hevi i Sverige Hevi Osman i Spånga, Hevi Kemppainen Demircan i Eskilstuna och Hevi Aisa i Ödåkra.
Informationen om Hevi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Hevi Kalkali
Var bor Hevi?
Hur gammal är Hevi?
Hevi Kalkali är 29 år gammal och föddes den 20 juni 1997. Hon fyller 30 år den 20 juni.
Har Hevi några bolagsengagemang?
Hevi har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Hevi några fordon?
Är Hevi gift?
Hevi är inte gift.
Vilket telefonnummer har Hevi?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Hevi.
Vilket stjärntecken har Hevi?
Hevi har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Hevi folkbokförd?
Hevi Kalkali är folkbokförd i Ale kommun.
Vilket län tillhör Hevi?
Hevi Kalkali tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Hevi?
Hevi Kalkali tillhör Nödinge församling.