7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Haidar Moayad Al Abed

Årsinkomst: Kolla Haidars lön anonymt

Personnummer: 19970624- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 29 år

Födelsedag: 24 juni 1997

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Haidar Moayad Al Abed

Förnamn: Haidar Moayad

Tilltalsnamn: Haidar

Efternamn: Al Abed

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-05-01

Gatuadress: Gulkullagatan 18 lgh 1004

Våning & dörr: Entréplan, dörr 4 från vänster

Postnummer: 254 27

Postort: Helsingborg

Distrikt: Filborna

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Haidar

Haidar Al Abed är en 29 årig man och bosatt på Gulkullagatan 18 lgh 1004 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 85 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 maj 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 68 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Haidar

Informationen om Haidar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Haidar Al Abed?

Vad tjänar Haidar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Haidars
Kreditstatus?

Nyfiken på Haidars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gulkullagatan 18 lgh 1004

Latitud: 56.063564   |   Longitud: 12.721455

Registrerat på adressen


Gulkullagatan 18 lgh 1004
254 27 Helsingborg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Haidar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Haidar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Haidars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 85 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2023

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Haidar har inga bolagsengagemang


Mer om Haidar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

29 år (och 14 dagar)

Födelsedag

24 juni (en torsdag om 351 dagar)

Födelsedatum

1997-06-24 (en tisdag för 10 606 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 351 dagar (en torsdag)

Haidar Al Abed är en 29 årig man och bosatt på Gulkullagatan 18 lgh 1004 i Helsingborg. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 85 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 maj 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 68 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Haidars bostadsområde, på postnummer 254 27, är 255 378 kr per år och 9,79 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Haidars ingår. Haidars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 159.

Haidar bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Haidar är inte gift.

Haidars nästa födelsedag är om 351 dagar då han fyller 30 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 351 dagar (en torsdag).

Haidar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Haidar i Sverige Haidar Zoheiri i Kode, Haidar Al Musawi i Härnösand och Haidar Ali i Saltsjö-Boo.

Informationen om Haidar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Haidar Al Abed