7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Moshtagh Hashemi
Årsinkomst: Kolla Moshtaghs lön anonymt
Personnummer: 19970624-
Ålder: 29 år
Födelsedag: 24 juni 1997
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Moshtagh Hashemi
Förnamn: Moshtagh
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Hashemi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-07-05
Gatuadress: Stenbärsvägen 10
Postnummer: 831 62
Postort: Östersund
Distrikt: Östersund
Församling: Östersunds församling (238001)
Kommun: Östersund (2380)
Län: Jämtland (23)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Moshtagh Hashemi är en 29 årig man och bosatt på Stenbärsvägen 10 i Östersund. Hans bostad är en villa på 115 kvm . Han flyttade in på adressen den 5 juli 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 363 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Stenbärsvägen 10
Registrerat på adressen
831 62 Östersund
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Moshtagh kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Moshtagh hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Moshtaghs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 115 kvm
Byggår: 1974
Bolagsengagemang | 0 st
Moshtagh har inga bolagsengagemang
Mer om Moshtagh
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
29 år (och 9 dagar)
Födelsedag
24 juni (en torsdag om 356 dagar)
Födelsedatum
1997-06-24 (en tisdag för 10 601 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 356 dagar (en torsdag)
Moshtagh Hashemi är en 29 årig man och bosatt på Stenbärsvägen 10 i Östersund. Hans bostad är en villa på 115 kvm . Han flyttade in på adressen den 5 juli 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 363 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Moshtaghs bostadsområde, på postnummer 831 62, är 415 611 kr per år och 2,18 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Östersund där Moshtaghs ingår. Moshtaghs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 72.
Moshtagh bor tillsammans med 2 personer: Zeinab Hashemi , Reshad Hashemi . Moshtagh är inte gift.
Moshtaghs nästa födelsedag är om 356 dagar då han fyller 30 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 356 dagar (en torsdag).
Moshtagh har inga bolagsengagemang.
Informationen om Moshtagh kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Moshtagh Hashemi
Var bor Moshtagh?
Hur gammal är Moshtagh?
Moshtagh Hashemi är 29 år gammal och föddes den 24 juni 1997. Han fyller 30 år den 24 juni.
Har Moshtagh några bolagsengagemang?
Moshtagh har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Moshtagh några fordon?
Är Moshtagh gift?
Moshtagh är inte gift.
Vilket telefonnummer har Moshtagh?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Moshtagh.
Vilket stjärntecken har Moshtagh?
Moshtagh har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Moshtagh folkbokförd?
Moshtagh Hashemi är folkbokförd i Östersund kommun.
Vilket län tillhör Moshtagh?
Moshtagh Hashemi tillhör Jämtland.
Vilken församling tillhör Moshtagh?
Moshtagh Hashemi tillhör Östersunds församling.