7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Lucas Thor Agaton Jensen

Årsinkomst: Kolla Lucas lön anonymt

Personnummer: 19970723- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 23 juli 1997

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 5 februari

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Lucas Thor Agaton Jensen

Förnamn: Lucas Thor Agaton

Tilltalsnamn: Lucas

Efternamn: Jensen

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-02-01

Gatuadress: Ormeshaga 47

Postnummer: 365 92

Postort: Hovmantorp

Distrikt: Hovmantorp

Kommun: Lessebo (0761)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lucas

Lucas Jensen är en 28 årig man och bosatt på Ormeshaga 47 i Hovmantorp. Han flyttade in på adressen den 1 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 152 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lucas

Informationen om Lucas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lucas Jensen?

Vad tjänar Lucas?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lucas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lucas Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Ormeshaga 47
365 92 Hovmantorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lucas kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lucas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Lucas har inga bolagsengagemang


Mer om Lucas


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 345 dagar)

Födelsedag

23 juli (en torsdag om 20 dagar)

Födelsedatum

1997-07-23 (en onsdag för 10 572 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 20 dagar (en fredag)

Lucas Jensen är en 28 årig man och bosatt på Ormeshaga 47 i Hovmantorp. Han flyttade in på adressen den 1 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 152 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lucas bostadsområde, på postnummer 365 92, är 339 729 kr per år och 4,63 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lessebo där Lucas ingår. Lucas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.

Förutom Lucas bor också Julia Rydkvist på adressen. Där har hon bott i 152 dagar sedan hon först registrerades där den 1 februari 2026. Lucas är inte gift.

Lucas nästa födelsedag är om 20 dagar då han fyller 29 år. Hans namnsdag är om 217 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 1 år och 20 dagar (en fredag).

Lucas har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lucas i Sverige Lucas Lind i Malmö, Lucas Hedenbäck i Bromma och Lucas Brunninge i Jönköping.

Informationen om Lucas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lucas Jensen