7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Sowmya Sriram
Årsinkomst: Kolla Sowmyas lön anonymt
Personnummer: 19970820-
Ålder: 28 år
Födelsedag: 20 augusti 1997
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Sowmya Sriram
Förnamn: Sowmya
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Sriram
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-02-11
Gatuadress: Fårhjordsvägen 91
Postnummer: 586 66
Postort: Linköping
Distrikt: Kärna
Församling: Kärna församling (058005)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sowmya Sriram är en kvinna på 28 år som bor på Fårhjordsvägen 91 i Linköping. bostad är en lägenhet på 98 kvm . Där har hon bott i 2 år och 124 dagar sedan hon flyttade in den 11 februari 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Fårhjordsvägen 91
Registrerat på adressen
586 66 Linköping
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sowmya kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sowmya hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sowmyas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 98 kvm
Byggår: 1979
Bolagsengagemang | 0 st
Sowmya har inga bolagsengagemang
Mer om Sowmya
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
28 år (och 299 dagar)
Födelsedag
20 augusti (en torsdag om 66 dagar)
Födelsedatum
1997-08-20 (en onsdag för 10 526 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 1 år och 66 dagar (en fredag)
Sowmya Sriram är en kvinna på 28 år som bor på Fårhjordsvägen 91 i Linköping. bostad är en lägenhet på 98 kvm . Där har hon bott i 2 år och 124 dagar sedan hon flyttade in den 11 februari 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Sowmyas postnummer, 586 66, är medelinkomsten 423 070 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,77 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sowmya och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Sowmya ingår. Sowmyas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 269.
Sowmya bor tillsammans med Viswanaath Sundaram. Han är en 30 årig man som flyttade in den 11 februari 2024 och har bott där totalt 2 år och 124 dagar. Hon är gift med Viswanaath Sundaram .
På Sowmyas nästa födelsedag fyller hon 29 år. Den inträffar om 66 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 1 år och 66 dagar (en fredag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 200 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Sowmya har inga bolagsengagemang.
Informationen om Sowmya kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.