7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Dima Albouza
Årsinkomst: Kolla Dimas lön anonymt
Personnummer: 19970827-
Ålder: 28 år
Födelsedag: 27 augusti 1997
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Dima Albouza
Förnamn: Dima
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Albouza
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-06-26
Gatuadress: Björnkullavägen 10 lgh 1402
Våning & dörr: 4 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 141 51
Postort: Huddinge
Distrikt: Flemingsberg
Församling: Flemingsbergs församling (012604)
Kommun: Huddinge (0126)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Dima Albouza är 28 år gammal och bor på Björnkullavägen 10 lgh 1402 i Huddinge. Hennes bostad är en lägenhet med 1 rum på 40 kvm . Där har hon bott i 2 år och 354 dagar sedan hon flyttade in den 26 juni 2023. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Björnkullavägen 10 lgh 1402
Registrerat på adressen
141 51 Huddinge
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Dima kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Dima hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Dimas bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 40 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Dima har inga bolagsengagemang
Mer om Dima
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
28 år (och 292 dagar)
Födelsedag
27 augusti (en torsdag om 73 dagar)
Födelsedatum
1997-08-27 (en onsdag för 10 519 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 1 år och 73 dagar (en fredag)
Dima Albouza är 28 år gammal och bor på Björnkullavägen 10 lgh 1402 i Huddinge. Hennes bostad är en lägenhet med 1 rum på 40 kvm . Där har hon bott i 2 år och 354 dagar sedan hon flyttade in den 26 juni 2023. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 141 51, som är Dimas bostadsområde, är medelinkomsten 298 443 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,30 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Huddinge där Dimas ingår. Dimas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 105.
Dima delar bostaden med Adnan Alboza, en 44 årig man. Han flyttade in den 4 juni 2026 och har bott där totalt 11 dagar. Dima är inte gift.
Dima har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 200 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 73 dagar då hon fyller 29 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 1 år och 73 dagar (en fredag).
Dima har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dima i Sverige Dima Al-Musawe i Uppsala, Dima Malik i Vårby och Dima Hosamaldin i Partille.
Informationen om Dima kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.