7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Yosef Alsahli

Årsinkomst: Kolla Yosefs lön anonymt

Personnummer: 19970920- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 20 september 1997

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Yosef Alsahli

Förnamn: Yosef

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alsahli

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-06-15

Gatuadress: Prosten Linders väg 15 lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 151 61

Postort: Södertälje

Distrikt: Västertälje

Församling: Södertälje församling (018101)

Kommun: Södertälje (0181)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Yosef Alsahli är en man på 28 år som bor på Prosten Linders väg 15 lgh 1202 i Södertälje. bostad är en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Där har han bott i 4 år och 33 dagar sedan han flyttade in den 15 juni 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Yosef Alsahli?

Vad tjänar Yosef?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Yosefs
Kreditstatus?

Nyfiken på Yosefs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Prosten Linders väg 15 lgh 1202

Latitud: 59.194873   |   Longitud: 17.579917

Registrerat på adressen


Prosten Linders väg 15 lgh 1202
151 61 Södertälje

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Yosef kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Yosef hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Yosefs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 63 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Yarmouk Servicehandel AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 16,5 Vinst (MSEK) 0,2
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2025 16,5 0,2
Kiana Servicehandel AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 8,2 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 8,2 −0

Mer om Yosef


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 301 dagar)

Födelsedag

20 september (en söndag om 64 dagar)

Födelsedatum

1997-09-20 (en lördag för 10 528 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 64 dagar (en måndag)

Yosef Alsahli är en man på 28 år som bor på Prosten Linders väg 15 lgh 1202 i Södertälje. bostad är en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Där har han bott i 4 år och 33 dagar sedan han flyttade in den 15 juni 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Yosefs postnummer, 151 61, är medelinkomsten 221 439 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,53 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Yosef och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Södertälje där Yosef ingår. Yosefs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 94.

Yosef bor tillsammans med Leen Abd Alhade. Hon är en 25 årig kvinna som flyttade in den 28 oktober 2024 och har bott där totalt 1 år och 263 dagar. Han är gift med Leen Abd Alhade .

På Yosefs nästa födelsedag fyller han 29 år. Den inträffar om 64 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 1 år och 64 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 167 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Yosef har 2 bolagsengagemang ( Yarmouk Servicehandel AB och Kiana Servicehandel AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Yosef i Sverige Yosef Lahlou i Sollentuna, Yosef Amer i Vallentuna och Yosef Brifkany i Spånga.

Informationen om Yosef kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Yosef Alsahli