7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Harald Edvin Håkon Henriksen

Årsinkomst: Kolla Haralds lön anonymt

Personnummer: 19970927- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 27 september 1997

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 april

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Harald Edvin Håkon Henriksen

Förnamn: Harald Edvin Håkon

Tilltalsnamn: Harald

Efternamn: Henriksen

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-11-06

Gatuadress: Vånga Bergsätter

Postnummer: 617 90

Postort: Skärblacka

Distrikt: Vånga

Församling: Norrköpings Borgs församling (058105)

Kommun: Norrköping (0581)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Harald

Harald Henriksen är 28 år gammal och bor på Vånga Bergsätter i Skärblacka. Hans bostad är en villa på 50 kvm . Där har han bott i 2 år och 243 dagar sedan han flyttade in den 6 november 2023. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Harald

Informationen om Harald kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Harald Henriksen?

Vad tjänar Harald?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Haralds
Kreditstatus?

Nyfiken på Haralds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vånga Bergsätter

Latitud: 58.589247   |   Longitud: 15.819680

Registrerat på adressen


Vånga Bergsätter
617 90 Skärblacka

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Harald kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Harald hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Haralds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 50 kvm

Byggår: 1838

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Harald har inga bolagsengagemang


Mer om Harald


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 283 dagar)

Födelsedag

27 september (en söndag om 82 dagar)

Födelsedatum

1997-09-27 (en lördag för 10 510 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 82 dagar (en måndag)

Harald Henriksen är 28 år gammal och bor på Vånga Bergsätter i Skärblacka. Hans bostad är en villa på 50 kvm . Där har han bott i 2 år och 243 dagar sedan han flyttade in den 6 november 2023. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 617 90, som är Haralds bostadsområde, är medelinkomsten 411 411 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,11 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Haralds ingår. Haralds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 297.

Harald delar bostaden med Frida Nilsson, en 28 årig kvinna. Hon flyttade in den 20 mars 2024 och har bott där totalt 2 år och 109 dagar. Harald är inte gift.

Harald har namnsdag om 268 dagar och nästa födelsedag inträffar om 82 dagar då han fyller 29 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 1 år och 82 dagar (en måndag).

Namnet Harald är 'Nordiskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’(krigs)här’ och ’härskare’'.

Harald har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Harald i Sverige Harald Treutiger i Göteborg, Harald Holstmark i Vinninga och Harald Roos i Helsingborg.

Informationen om Harald kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Harald Henriksen