7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Ahmad Hosseini

Årsinkomst: Kolla Ahmads lön anonymt

Personnummer: 19971001- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 1 oktober 1997

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Ahmad Hosseini

Förnamn: Ahmad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Hosseini

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-02-27

Gatuadress: Nya torg 1 D lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 265 34

Postort: Åstorp

Distrikt: Björnekulla

Församling: Björnekulla-Västra Broby församling (127701)

Kommun: Åstorp (1277)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ahmad Hosseini är 28 år och bosatt på Nya torg 1 D lgh 1202 i Åstorp. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Där har han bott i 139 dagar sedan han flyttade in den 27 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ahmad Hosseini?

Vad tjänar Ahmad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ahmads
Kreditstatus?

Nyfiken på Ahmads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Nya torg 1 D lgh 1202

Latitud: 56.134854   |   Longitud: 12.944413

Registrerat på adressen


Nya torg 1 D lgh 1202
265 34 Åstorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ahmad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ahmad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ahmads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 71 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1948

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ahmad har inga bolagsengagemang


Mer om Ahmad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 288 dagar)

Födelsedag

01 oktober (en torsdag om 77 dagar)

Födelsedatum

1997-10-01 (en onsdag för 10 515 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 77 dagar (en fredag)

Ahmad Hosseini är 28 år och bosatt på Nya torg 1 D lgh 1202 i Åstorp. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Där har han bott i 139 dagar sedan han flyttade in den 27 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 265 34, är medelinkomsten 273 574 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,61 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Åstorp där Ahmad ingår. Ahmads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.

Ahmad bor tillsammans med Kamelia Husseini. Hon har bott på Nya torg 1 D lgh 1202 i totalt 1 år och 18 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 28 juni 2025. Han är inte gift.

Ahmad fyller 29 år om 77 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 169 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 30 år om 1 år och 77 dagar (en fredag).

Ahmad har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ahmad i Sverige Ahmad Almakkawi i Katrineholm, Ahmad Barzngy i Sollentuna och Ahmad Muhanna i Umeå.

Informationen om Ahmad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ahmad Hosseini