7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-17

Donjeta Maloku

Årsinkomst: Kolla Donjetas lön anonymt

Personnummer: 19971004- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 4 oktober 1997

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Donjeta Maloku

Förnamn: Donjeta

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Maloku

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-05-01

Gatuadress: Håkan Lundbergs gata 22 lgh 1412

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 12 från vänster

Postnummer: 252 33

Postort: Helsingborg

Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Donjeta Maloku är en 28 årig kvinna och bosatt på Håkan Lundbergs gata 22 lgh 1412 i Helsingborg. Hennes bostad är en lägenhet med 1 rum på 35 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 maj 2026 och har sammanlagt bott där i 47 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Donjeta Maloku?

Vad tjänar Donjeta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Donjetas
Kreditstatus?

Nyfiken på Donjetas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Håkan Lundbergs gata 22 lgh 1412

Latitud: 56.035838   |   Longitud: 12.706027

Registrerat på adressen


Håkan Lundbergs gata 22 lgh 1412
252 33 Helsingborg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Donjeta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Donjeta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Donjetas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 35 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2017

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
MM Nordic Group AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Donjeta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 256 dagar)

Födelsedag

04 oktober (en söndag om 109 dagar)

Födelsedatum

1997-10-04 (en lördag för 10 483 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 109 dagar (en måndag)

Donjeta Maloku är en 28 årig kvinna och bosatt på Håkan Lundbergs gata 22 lgh 1412 i Helsingborg. Hennes bostad är en lägenhet med 1 rum på 35 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 maj 2026 och har sammanlagt bott där i 47 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Donjetas bostadsområde, på postnummer 252 33, är 174 616 kr per år och 9,85 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Donjetas ingår. Donjetas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 41.

Donjeta bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Donjeta är inte gift.

Donjetas nästa födelsedag är om 109 dagar då hon fyller 29 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 198 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 1 år och 109 dagar (en måndag).

Donjeta har 1 bolagsengagemang ( MM Nordic Group AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Donjeta i Sverige Donjeta Hasanaj i Kristianstad, Donjeta Rexhepi i Hisings Backa och Donjeta Nuka i Hässleholm.

Informationen om Donjeta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Donjeta Maloku