7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-14

Öner Regaib Özhan Öztürk

Årsinkomst: Kolla Öners lön anonymt

Personnummer: 19971107- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 7 november 1997

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Öner Regaib Özhan Öztürk

Förnamn: Öner Regaib Özhan

Tilltalsnamn: Öner

Efternamn: Öztürk

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2023-08-31

Gatuadress: Järneksgatan 18

Postnummer: 213 62

Postort: Malmö

Distrikt: Västra Skrävlinge

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Öner

Öner Öztürk är 28 år gammal och bor på Järneksgatan 18 i Malmö. Hans bostad är en villa på 100 kvm . Där har han bott i 2 år och 317 dagar sedan han flyttade in den 31 augusti 2023. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Öner

Informationen om Öner kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Öner Öztürk?

Vad tjänar Öner?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Öners
Kreditstatus?

Nyfiken på Öners Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Järneksgatan 18

Latitud: 55.580385   |   Longitud: 13.039950

Registrerat på adressen


Järneksgatan 18
213 62 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Öner kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Öner hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Öners bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 100 kvm

Byggår: 1936

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Öner har inga bolagsengagemang


Mer om Öner


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 249 dagar)

Födelsedag

07 november (en lördag om 116 dagar)

Födelsedatum

1997-11-07 (en fredag för 10 476 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 116 dagar (en söndag)

Öner Öztürk är 28 år gammal och bor på Järneksgatan 18 i Malmö. Hans bostad är en villa på 100 kvm . Där har han bott i 2 år och 317 dagar sedan han flyttade in den 31 augusti 2023. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 213 62, som är Öners bostadsområde, är medelinkomsten 286 925 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,21 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Öners ingår. Öners lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 250.

Öner delar bostaden med Sandra Ekman, en 34 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 september 2023 och har bott där totalt 2 år och 316 dagar. Öner är gift med Sandra Ekman .

Öner har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 171 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 116 dagar då han fyller 29 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 1 år och 116 dagar (en söndag).

Öner har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Öner i Sverige Öner Kulbay i Stockholm, Öner Öztürk i Malmö och Öner Sayan i Spånga.

Informationen om Öner kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Öner Öztürk