7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Manar Aljabarti

Årsinkomst: Kolla Manars lön anonymt

Personnummer: 19971114- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 14 november 1997

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Manar Aljabarti

Förnamn: Manar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Aljabarti

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-11-15

Gatuadress: Skeppsmäklargatan 55 lgh 1601

Våning & dörr: 6 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 120 70

Postort: Stockholm

Distrikt: Stockholms Sofia

Församling: Sofia församling (018017)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Manar Aljabarti är en 28 årig kvinna och bosatt på Skeppsmäklargatan 55 lgh 1601 i Stockholm. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 88 kvm . Hon flyttade in på adressen den 15 november 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 230 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Manar Aljabarti?

Vad tjänar Manar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Manars
Kreditstatus?

Nyfiken på Manars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skeppsmäklargatan 55 lgh 1601

Latitud: 59.306708   |   Longitud: 18.112750

Registrerat på adressen


Skeppsmäklargatan 55 lgh 1601
120 70 Stockholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Manar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Manar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Manars bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Kokvrå

Boarea: 88 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Manar har inga bolagsengagemang


Mer om Manar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 231 dagar)

Födelsedag

14 november (en lördag om 134 dagar)

Födelsedatum

1997-11-14 (en fredag för 10 458 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 134 dagar (en söndag)

Manar Aljabarti är en 28 årig kvinna och bosatt på Skeppsmäklargatan 55 lgh 1601 i Stockholm. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 88 kvm . Hon flyttade in på adressen den 15 november 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 230 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Manars bostadsområde, på postnummer 120 70, är 566 763 kr per år och 3,31 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Manars ingår. Manars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 340.

Manar bor tillsammans med 4 personer: Muhammad Taha Adam , Alamin Taha Adam , Masslamah Taha Adam , Amel Aljabarti . Manar är inte gift.

Manars nästa födelsedag är om 134 dagar då hon fyller 29 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 1 år och 134 dagar (en söndag).

Manar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Manar i Sverige Manar Al-Saedi i Arlöv, Manar Al Khamisi i Solna och Manar Sabah i Göteborg.

Informationen om Manar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Manar Aljabarti