7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Omar Abou Kaf

Årsinkomst: Kolla Omars lön anonymt

Personnummer: 19980102- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 2 januari 1998

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Omar Abou Kaf

Förnamn: Omar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abou Kaf

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-01-15

Gatuadress: Långgatan 19

Postnummer: 576 94

Postort: Stockaryd

Distrikt: Stockaryd

Församling: Stockaryds församling (068406)

Kommun: Sävsjö (0684)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Omar Abou Kaf är en 28 årig man och bosatt på Långgatan 19 i Stockaryd. Hans bostad är en villa på 82 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 januari 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 172 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Omar Abou Kaf?

Vad tjänar Omar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Omars
Kreditstatus?

Nyfiken på Omars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Långgatan 19

Latitud: 57.315146   |   Longitud: 14.596155

Registrerat på adressen


Långgatan 19
576 94 Stockaryd

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Omar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Omar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Omars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 82 kvm

Byggår: 1961

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Omar har inga bolagsengagemang


Mer om Omar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 185 dagar)

Födelsedag

02 januari (en lördag om 180 dagar)

Födelsedatum

1998-01-02 (en fredag för 10 412 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 180 dagar (en söndag)

Omar Abou Kaf är en 28 årig man och bosatt på Långgatan 19 i Stockaryd. Hans bostad är en villa på 82 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 januari 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 172 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Omars bostadsområde, på postnummer 576 94, är 317 528 kr per år och 8,91 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sävsjö där Omars ingår. Omars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.

Omar bor tillsammans med 3 personer: Rami Omar Abou Kaf , Tahaa Abo Kaff , Elena Berezutskaia . Omar är inte gift.

Omars nästa födelsedag är om 180 dagar då han fyller 29 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 179 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 1 år och 180 dagar (en söndag).

Omar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Omar i Sverige Omar Al-Tameemi i Norrköping, Omar Mohammed i Helsingborg och Omar Ademovic i Malmö.

Informationen om Omar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Omar Abou Kaf