7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Iqro Mahamud Abdi

Årsinkomst: Kolla Iqros lön anonymt

Personnummer: 19980110- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 10 januari 1998

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Iqro Mahamud Abdi

Förnamn: Iqro Mahamud

Tilltalsnamn: Iqro

Efternamn: Abdi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-09-01

Gatuadress: Mellanbyplan 11 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 163 71

Postort: Spånga

Distrikt: Spånga

Församling: Spånga-Kista församling (018041)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Iqro

Iqro Abdi är en kvinna på 28 år som bor på Mellanbyplan 11 lgh 1002 i Spånga. Iqros bostad är en lägenhet med 3 rum på 84 kvm . Där har hon bott i 4 år och 304 dagar sedan hon flyttade in den 1 september 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Iqro

Informationen om Iqro kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Iqro Abdi?

Vad tjänar Iqro?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Iqros
Kreditstatus?

Nyfiken på Iqros Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Mellanbyplan 11 lgh 1002

Latitud: 59.387297   |   Longitud: 17.919571

Registrerat på adressen


Mellanbyplan 11 lgh 1002
163 71 Spånga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Iqro kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Iqro hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Iqros bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 84 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Iqro har inga bolagsengagemang


Mer om Iqro


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 173 dagar)

Födelsedag

10 januari (en söndag om 192 dagar)

Födelsedatum

1998-01-10 (en lördag för 10 400 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 192 dagar (en måndag)

Iqro Abdi är en kvinna på 28 år som bor på Mellanbyplan 11 lgh 1002 i Spånga. Iqros bostad är en lägenhet med 3 rum på 84 kvm . Där har hon bott i 4 år och 304 dagar sedan hon flyttade in den 1 september 2021. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Iqros postnummer, 163 71, är medelinkomsten 204 900 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 14,07 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Iqro och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Iqro ingår. Iqros lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 183.

Iqro bor tillsammans med 4 personer: Ahmed Husein Mohamed , Abdi Ghani Hossein , Khadijo Mohamed Haji , Mahamud Abdi Hassen . Hon är inte gift.

På Iqros nästa födelsedag fyller hon 29 år. Den inträffar om 192 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 1 år och 192 dagar (en måndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Iqro har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Iqro i Sverige Iqro Hassan i Hisings Backa, Iqro Abdi i Spånga och Iqro Hassan i Borås.

Informationen om Iqro kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Iqro Abdi