8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-09

Rahaf Al Hamwi

Årsinkomst: Kolla Rahafs lön anonymt

Personnummer: 19980110- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 10 januari 1998

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Rahaf Al Hamwi

Förnamn: Rahaf

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Hamwi

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-08-29

Gatuadress: Vågmästaregatan 22 A

Postnummer: 774 35

Postort: Avesta

Distrikt: Avesta

Församling: Avesta församling (208401)

Kommun: Avesta (2084)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Rahaf Al Hamwi är en kvinna på 28 år som bor på Vågmästaregatan 22 A i Avesta. bostad är en villa på 63 kvm . Där har hon bott i 41 dagar sedan hon flyttade in den 29 augusti 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rahaf Al Hamwi?

Vad tjänar Rahaf?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rahafs
Kreditstatus?

Nyfiken på Rahafs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vågmästaregatan 22 A

Latitud: 60.140833   |   Longitud: 16.150153

Registrerat på adressen


Vågmästaregatan 22 A
774 35 Avesta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rahaf kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rahaf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rahafs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 63 kvm

Byggår: 1943

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rahaf har inga bolagsengagemang


Mer om Rahaf


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 272 dagar)

Födelsedag

10 januari (en söndag om 93 dagar)

Födelsedatum

1998-01-10 (en lördag för 10 499 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 93 dagar (en måndag)

Rahaf Al Hamwi är en kvinna på 28 år som bor på Vågmästaregatan 22 A i Avesta. bostad är en villa på 63 kvm . Där har hon bott i 41 dagar sedan hon flyttade in den 29 augusti 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Rahafs postnummer, 774 35, är medelinkomsten 415 318 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,15 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Rahaf och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Avesta där Rahaf ingår. Rahafs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Rahaf bor tillsammans med Yassin Almasri. Han är en 35 årig man som flyttade in den 29 augusti 2026 och har bott där totalt 41 dagar. Hon är gift med Yassin Almasri .

På Rahafs nästa födelsedag fyller hon 29 år. Den inträffar om 93 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 1 år och 93 dagar (en måndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 84 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Rahaf har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rahaf i Sverige Rahaf Adnan i Göteborg, Rahaf Shakir i Göteborg och Rahaf Tamem i Örebro.

Informationen om Rahaf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rahaf Al Hamwi