7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Rogerio Ferreira Do Nascimento
Årsinkomst: Kolla Rogerios lön anonymt
Personnummer: 19980115-
Ålder: 28 år
Födelsedag: 15 januari 1998
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Rogerio Ferreira Do Nascimento
Förnamn: Rogerio
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Ferreira Do Nascimento
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2025-12-11
Gatuadress: Sörgårdsgatan 27
Postnummer: 586 45
Postort: Linköping
Distrikt: Skäggetorp
Församling: Linköpings Skäggetorps församling (058035)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Rogerio Ferreira Do Nascimento är en 28 årig man bosatt i Linköping kommun. Där har han bott i sammanlagt 205 dagar sedan 11 december 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sörgårdsgatan 27
Registrerat på adressen
586 45 Linköping
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rogerio kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rogerio hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Rogerio har inga bolagsengagemang
Mer om Rogerio
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
28 år (och 170 dagar)
Födelsedag
15 januari (en fredag om 195 dagar)
Födelsedatum
1998-01-15 (en torsdag för 10 397 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 1 år och 195 dagar (en lördag)
Rogerio Ferreira Do Nascimento är en 28 årig man bosatt i Linköping kommun. Där har han bott i sammanlagt 205 dagar sedan 11 december 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Rogerios bostadsområde, på postnummer 586 45, har 11,39 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 192 256 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Rogerios ingår. Rogerios lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 248.
Rogerio bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
Vill du fira Rogerios födelsedag ska du gratulera honom om 195 dagar då han fyller 29 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 1 år och 195 dagar (en lördag).
Rogerio har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Rogerio i Sverige det senaste kvartalet är Rogerio Antunes Dos Santos i Hässelby, Rogerio Silva i Tyresö och Rogerio Goncalves i Klippan.
Informationen om Rogerio kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rogerio Ferreira Do Nascimento
Var bor Rogerio?
Hur gammal är Rogerio?
Rogerio Ferreira Do Nascimento är 28 år gammal och föddes den 15 januari 1998. Han fyller 29 år den 15 januari.
Har Rogerio några bolagsengagemang?
Rogerio har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Rogerio några fordon?
Är Rogerio gift?
Rogerio är inte gift.
Vilket telefonnummer har Rogerio?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rogerio.
Vilket stjärntecken har Rogerio?
Rogerio har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Rogerio folkbokförd?
Rogerio Ferreira Do Nascimento är folkbokförd i Linköping kommun.
Vilket län tillhör Rogerio?
Rogerio Ferreira Do Nascimento tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Rogerio?
Rogerio Ferreira Do Nascimento tillhör Linköpings Skäggetorps församling.