7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-21

Dilara Dölek

Årsinkomst: Kolla Dilaras lön anonymt

Personnummer: 19980122- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 22 januari 1998

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Dilara Dölek

Förnamn: Dilara

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Dölek

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-12-23

Gatuadress: Blåsippsbacken 11

Postnummer: 162 45

Postort: Vällingby

Distrikt: Vällingby

Församling: Vällingby församling (018031)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Dilara Dölek är 28 år och bosatt på Blåsippsbacken 11 i Vällingby. Hon bor i ett radhus på 116 kvm . Där har hon bott i 1 år och 180 dagar sedan hon flyttade in den 23 december 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Dilara Dölek?

Vad tjänar Dilara?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Dilaras
Kreditstatus?

Nyfiken på Dilaras Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Blåsippsbacken 11

Latitud: 59.378402   |   Longitud: 17.839641

Registrerat på adressen


Blåsippsbacken 11
162 45 Vällingby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Dilara kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Dilara hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Dilaras bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 116 kvm

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Dilara har inga bolagsengagemang


Mer om Dilara


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 150 dagar)

Födelsedag

22 januari (en fredag om 215 dagar)

Födelsedatum

1998-01-22 (en torsdag för 10 377 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 215 dagar (en lördag)

Dilara Dölek är 28 år och bosatt på Blåsippsbacken 11 i Vällingby. Hon bor i ett radhus på 116 kvm . Där har hon bott i 1 år och 180 dagar sedan hon flyttade in den 23 december 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 162 45, är medelinkomsten 437 823 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,86 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Dilara ingår. Dilaras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.

Dilara bor tillsammans med Orkun Dölek. Han har bott på Blåsippsbacken 11 i totalt 1 år och 180 dagar sedan han först registrerades på adressen den 23 december 2024. Hon är gift med Orkun Dölek .

Dilara fyller 29 år om 215 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 194 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 30 år om 1 år och 215 dagar (en lördag).

Dilara har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dilara i Sverige Dilara Erdogan i Saltsjö-Boo, Dilara Yildiz i Skogås och Dilara Chakali i Malmö.

Informationen om Dilara kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Dilara Dölek