7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Tanguy Bastien Lamboley
Årsinkomst: Kolla Tanguy Bastiens lön anonymt
Personnummer: 19980206-
Ålder: 28 år
Födelsedag: 6 februari 1998
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Tanguy Bastien Lamboley
Förnamn: Tanguy Bastien
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Lamboley
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-01-04
Gatuadress: Lasarettsbacken 5 B lgh 1402
Våning & dörr: 4 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 907 46
Postort: Umeå
Distrikt: Ålidhem
Församling: Ålidhems församling (248005)
Kommun: Umeå (2480)
Län: Västerbotten (24)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Tanguy Bastien Lamboley är en 28 årig man bosatt i Umeå kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 65 kvm . Där har han bott i sammanlagt 180 dagar sedan 4 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lasarettsbacken 5 B lgh 1402
Registrerat på adressen
907 46 Umeå
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Tanguy Bastien kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Tanguy Bastien hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Tanguy Bastiens bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 65 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Tanguy Bastien har inga bolagsengagemang
Mer om Tanguy Bastien
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
28 år (och 147 dagar)
Födelsedag
06 februari (en lördag om 218 dagar)
Födelsedatum
1998-02-06 (en fredag för 10 374 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 1 år och 218 dagar (en söndag)
Tanguy Bastien Lamboley är en 28 årig man bosatt i Umeå kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 65 kvm . Där har han bott i sammanlagt 180 dagar sedan 4 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Tanguy Bastiens bostadsområde, på postnummer 907 46, har 0,46 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 117 383 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Umeå där Tanguy Bastiens ingår. Tanguy Bastiens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 246.
Tanguy Bastien bor tillsammans med en 27 årig kvinna vid namn Elody Marlise Simone Vallet. Hon registrerades på adressen den 4 januari 2026, och har bott där totalt 180 dagar. Han är inte gift.
Vill du fira Tanguy Bastiens födelsedag ska du gratulera honom om 218 dagar då han fyller 29 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 1 år och 218 dagar (en söndag).
Tanguy Bastien har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Tanguy Bastien i Sverige det senaste kvartalet är Bastien Rideau i Skoghall, Bastien Le Corre i Skellefteå och Bastien Guichaoua i Stockholm.
Informationen om Tanguy Bastien kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Tanguy Bastien Lamboley
Var bor Tanguy Bastien?
Hur gammal är Tanguy Bastien?
Tanguy Bastien Lamboley är 28 år gammal och föddes den 6 februari 1998. Han fyller 29 år den 6 februari.
Har Tanguy Bastien några bolagsengagemang?
Tanguy Bastien har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Tanguy Bastien några fordon?
Är Tanguy Bastien gift?
Tanguy Bastien är inte gift.
Vilket telefonnummer har Tanguy Bastien?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Tanguy Bastien.
Vilket stjärntecken har Tanguy Bastien?
Tanguy Bastien har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Tanguy Bastien folkbokförd?
Tanguy Bastien Lamboley är folkbokförd i Umeå kommun.
Vilket län tillhör Tanguy Bastien?
Tanguy Bastien Lamboley tillhör Västerbotten.
Vilken församling tillhör Tanguy Bastien?
Tanguy Bastien Lamboley tillhör Ålidhems församling.