7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Ahmad Doghmosh
Årsinkomst: Kolla Ahmads lön anonymt
Personnummer: 19980308-
Ålder: 28 år
Födelsedag: 8 mars 1998
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Ahmad Doghmosh
Förnamn: Ahmad
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Doghmosh
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2024-11-04
Gatuadress: Snickaregatan 6
Postnummer: 571 61
Postort: Bodafors
Distrikt: Norra Sandsjö
Församling: Norra Sandsjö församling (068203)
Kommun: Nässjö (0682)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ahmad Doghmosh är 28 år gammal och bor på Snickaregatan 6 i Bodafors. Hans bostad är en villa på 115 kvm . Där har han bott i 1 år och 242 dagar sedan han flyttade in den 4 november 2024. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Snickaregatan 6
Registrerat på adressen
571 61 Bodafors
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ahmad kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ahmad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ahmads bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 115 kvm
Byggår: 1922
Bolagsengagemang | 0 st
Ahmad har inga bolagsengagemang
Mer om Ahmad
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
28 år (och 118 dagar)
Födelsedag
08 mars (en måndag om 247 dagar)
Födelsedatum
1998-03-08 (en söndag för 10 345 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 1 år och 248 dagar (en onsdag)
Ahmad Doghmosh är 28 år gammal och bor på Snickaregatan 6 i Bodafors. Hans bostad är en villa på 115 kvm . Där har han bott i 1 år och 242 dagar sedan han flyttade in den 4 november 2024. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 571 61, som är Ahmads bostadsområde, är medelinkomsten 313 164 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,42 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Nässjö där Ahmads ingår. Ahmads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 50.
Ahmad delar bostaden med Fernanta Zere, en 25 årig kvinna. Hon flyttade in den 31 mars 2025 och har bott där totalt 1 år och 95 dagar. Ahmad är gift med Fernanta Zere .
Ahmad har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 247 dagar då han fyller 29 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 1 år och 248 dagar (en onsdag).
Ahmad har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ahmad i Sverige Ahmad Almakkawi i Katrineholm, Ahmad Barzngy i Sollentuna och Ahmad Muhanna i Umeå.
Informationen om Ahmad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ahmad Doghmosh
Var bor Ahmad?
Hur gammal är Ahmad?
Ahmad Doghmosh är 28 år gammal och föddes den 8 mars 1998. Han fyller 29 år den 8 mars.
Har Ahmad några bolagsengagemang?
Ahmad har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ahmad några fordon?
Är Ahmad gift?
Ahmad är gift med Fernanta Zere.
Vilket telefonnummer har Ahmad?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ahmad.
Vilket stjärntecken har Ahmad?
Ahmad har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Ahmad folkbokförd?
Ahmad Doghmosh är folkbokförd i Nässjö kommun.
Vilket län tillhör Ahmad?
Ahmad Doghmosh tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Ahmad?
Ahmad Doghmosh tillhör Norra Sandsjö församling.