7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-18
Ghadir Al-Jumaili
Årsinkomst: Kolla Ghadirs lön anonymt
Personnummer: 19980414-
Ålder: 28 år
Födelsedag: 14 april 1998
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Ghadir Al-Jumaili
Förnamn: Ghadir
Tilltalsnamn: Ghadir
Efternamn: Al-Jumaili
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2024-10-24
Gatuadress: Larsplan 2 A
Postnummer: 312 45
Postort: Veinge
Distrikt: Veinge-Tjärby
Församling: Veinge-Tjärby församling (138111)
Kommun: Laholm (1381)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ghadir
Ghadir Al-Jumaili är en 28 årig man och bosatt på Larsplan 2 A i Veinge. Hans bostad är en lägenhet på 31 kvm . Han flyttade in på adressen den 24 oktober 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 267 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ghadir
Informationen om Ghadir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Larsplan 2 A
Registrerat på adressen
312 45 Veinge
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ghadir kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ghadir hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ghadirs bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 31 kvm
Byggår: 1960
Bolagsengagemang | 0 st
Ghadir har inga bolagsengagemang
Mer om Ghadir
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
28 år (och 95 dagar)
Födelsedag
14 april (en onsdag om 270 dagar)
Födelsedatum
1998-04-14 (en tisdag för 10 322 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 1 år och 271 dagar (en fredag)
Ghadir Al-Jumaili är en 28 årig man och bosatt på Larsplan 2 A i Veinge. Hans bostad är en lägenhet på 31 kvm . Han flyttade in på adressen den 24 oktober 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 267 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Ghadirs bostadsområde, på postnummer 312 45, är 334 968 kr per år och 5,78 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Laholm där Ghadirs ingår. Ghadirs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.
Ghadir bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Ghadir är inte gift.
Ghadirs nästa födelsedag är om 270 dagar då han fyller 29 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 167 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 1 år och 271 dagar (en fredag).
Ghadir har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ghadir i Sverige Ghadir Almosawi i Norsborg, Ghadir Al Sahi i Kattarp och Ghadir Chahin i Södertälje.
Informationen om Ghadir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ghadir Al-Jumaili
Var bor Ghadir?
Hur gammal är Ghadir?
Ghadir Al-Jumaili är 28 år gammal och föddes den 14 april 1998. Han fyller 29 år den 14 april.
Har Ghadir några bolagsengagemang?
Ghadir har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ghadir några fordon?
Är Ghadir gift?
Ghadir är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ghadir?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ghadir.
Vilket stjärntecken har Ghadir?
Ghadir har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Ghadir folkbokförd?
Ghadir Al-Jumaili är folkbokförd i Laholm kommun.
Vilket län tillhör Ghadir?
Ghadir Al-Jumaili tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Ghadir?
Ghadir Al-Jumaili tillhör Veinge-Tjärby församling.