7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Lawand Ceod Mirza Kuchak

Årsinkomst: Kolla Lawands lön anonymt

Personnummer: 19980424- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 24 april 1998

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Lawand Ceod Mirza Kuchak

Förnamn: Lawand Ceod Mirza

Tilltalsnamn: Lawand

Efternamn: Kuchak

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-02-01

Gatuadress: Almlundavägen 19

Postnummer: 245 92

Postort: Staffanstorp

Distrikt: Kyrkheddinge

Församling: S:t Staffans församling (123013)

Kommun: Staffanstorp (1230)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lawand

Lawand Kuchak är en 28 årig man och bosatt på Almlundavägen 19 i Staffanstorp. Hans bostad är en villa på 75 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 februari 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 154 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lawand

Informationen om Lawand kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lawand Kuchak?

Vad tjänar Lawand?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lawands
Kreditstatus?

Nyfiken på Lawands Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Almlundavägen 19

Latitud: 55.648339   |   Longitud: 13.268078

Registrerat på adressen


Almlundavägen 19
245 92 Staffanstorp

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Bar & Restaurang i Staffanstorp AB Status Aktiv
Ansvarig Fahad Ceod Mirza Kuchak (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Fahad Ceod Mirza Kuchak (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lawand kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lawand hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lawands bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 75 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lawand har inga bolagsengagemang


Mer om Lawand


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 72 dagar)

Födelsedag

24 april (en lördag om 293 dagar)

Födelsedatum

1998-04-24 (en fredag för 10 299 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 294 dagar (en måndag)

Lawand Kuchak är en 28 årig man och bosatt på Almlundavägen 19 i Staffanstorp. Hans bostad är en villa på 75 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 februari 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 154 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lawands bostadsområde, på postnummer 245 92, är 454 443 kr per år och 5,97 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Staffanstorp där Lawands ingår. Lawands lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 63.

Lawand bor tillsammans med 6 personer: Sudad Kuchak , Masror Serwar Kojak , Salwa Al-Khder , Amad Kuchak , Ceod Kuchak , Fahad Kuchak . Lawand är inte gift.

Lawands nästa födelsedag är om 293 dagar då han fyller 29 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 1 år och 294 dagar (en måndag).

Lawand har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lawand i Sverige Lawand Atroushi i Upplands Väsby, Lawand Lazgin i Umeå och Lawand Mohammed i Linköping.

Informationen om Lawand kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lawand Kuchak