7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Mona Ellinor Darell

Årsinkomst: Kolla Monas lön anonymt

Personnummer: 19980510- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 10 maj 1998

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 4 maj

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Mona Ellinor Darell

Förnamn: Mona Ellinor

Tilltalsnamn: Mona

Efternamn: Darell

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-05-03

Gatuadress: Södra Härgusseröd 213

Postnummer: 444 94

Postort: Ucklum

Distrikt: Ucklum

Församling: Spekeröd-Ucklums församling (141504)

Kommun: Stenungsund (1415)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Mona

Mona Darell är en kvinna på 28 år som bor på Södra Härgusseröd 213 i Ucklum. Monas bostad är en villa på 168 kvm . Där har hon bott i 3 år och 59 dagar sedan hon flyttade in den 3 maj 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Mona

Informationen om Mona kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mona Darell?

Vad tjänar Mona?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Monas
Kreditstatus?

Nyfiken på Monas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Södra Härgusseröd 213

Latitud: 58.070530   |   Longitud: 11.941806

Registrerat på adressen


Södra Härgusseröd 213
444 94 Ucklum

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mona kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mona hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Monas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 168 kvm

Byggår: 1991

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mona har inga bolagsengagemang


Mer om Mona


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 52 dagar)

Födelsedag

10 maj (en måndag om 313 dagar)

Födelsedatum

1998-05-10 (en söndag för 10 279 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 314 dagar (en onsdag)

Mona Darell är en kvinna på 28 år som bor på Södra Härgusseröd 213 i Ucklum. Monas bostad är en villa på 168 kvm . Där har hon bott i 3 år och 59 dagar sedan hon flyttade in den 3 maj 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Monas postnummer, 444 94, är medelinkomsten 407 707 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,64 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mona och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stenungsund där Mona ingår. Monas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.

Mona bor tillsammans med Pontus Nilsson. Han är en 30 årig man som flyttade in den 15 maj 2023 och har bott där totalt 3 år och 47 dagar. Hon är inte gift.

På Monas nästa födelsedag fyller hon 29 år. Den inträffar om 313 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 30 år om 1 år och 314 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 307 dagar.

Namnet Mona är 'Kortform av Monika'.

Mona har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mona i Sverige Mona Örjansdotter Johansson i Lidingö, Mona Sahlin i Nacka och Mona Rahm i Adelsö.

Informationen om Mona kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mona Darell