7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Nehru Sahini

Årsinkomst: Kolla Nehrus lön anonymt

Personnummer: 19980611- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 11 juni 1998

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Nehru Sahini

Förnamn: Nehru

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Sahini

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-04-13

Gatuadress: Blekingegatan 17

Postnummer: 265 40

Postort: Åstorp

Distrikt: Björnekulla

Församling: Björnekulla-Västra Broby församling (127701)

Kommun: Åstorp (1277)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Nehru Sahini är 28 år och bosatt på Blekingegatan 17 i Åstorp. Han bor i en villa på 151 kvm . Där har han bott i 4 år och 83 dagar sedan han flyttade in den 13 april 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Nehru Sahini?

Vad tjänar Nehru?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nehrus
Kreditstatus?

Nyfiken på Nehrus Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Blekingegatan 17

Latitud: 56.131181   |   Longitud: 12.967120

Registrerat på adressen


Blekingegatan 17
265 40 Åstorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Nehru kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Nehru hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nehrus bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 151 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Nehru har inga bolagsengagemang


Mer om Nehru


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 24 dagar)

Födelsedag

11 juni (en fredag om 341 dagar)

Födelsedatum

1998-06-11 (en torsdag för 10 251 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 342 dagar (en söndag)

Nehru Sahini är 28 år och bosatt på Blekingegatan 17 i Åstorp. Han bor i en villa på 151 kvm . Där har han bott i 4 år och 83 dagar sedan han flyttade in den 13 april 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 265 40, är medelinkomsten 411 765 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,16 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Åstorp där Nehru ingår. Nehrus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.

Nehru bor tillsammans med Brenda Kurtesi. Hon har bott på Blekingegatan 17 i totalt 4 år och 50 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 16 maj 2022. Han är inte gift.

Nehru fyller 29 år om 341 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 30 år om 1 år och 342 dagar (en söndag).

Nehru har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nehru i Sverige Nehru Aljaish i Uppsala, Nehru Murtezi i Linköping och Nehru Pipic i Ronneby.

Informationen om Nehru kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Nehru Sahini