7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Rahim Jamili

Årsinkomst: Kolla Rahims lön anonymt

Personnummer: 19980620- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 28 år

Födelsedag: 20 juni 1998

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Rahim Jamili

Förnamn: Rahim

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Jamili

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-11-29

Gatuadress: Koppersvägen 60 lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 444 42

Postort: Stenungsund

Distrikt: Norum

Församling: Norums församling (141502)

Kommun: Stenungsund (1415)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Rahim Jamili är en man på 28 år som bor på Koppersvägen 60 lgh 1102 i Stenungsund. bostad är en lägenhet med 1 rum på 44 kvm . Där har han bott i 1 år och 237 dagar sedan han flyttade in den 29 november 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rahim Jamili?

Vad tjänar Rahim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rahims
Kreditstatus?

Nyfiken på Rahims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Koppersvägen 60 lgh 1102

Latitud: 58.067463   |   Longitud: 11.844141

Registrerat på adressen


Koppersvägen 60 lgh 1102
444 42 Stenungsund

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rahim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rahim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rahims bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 44 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1962

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rahim har inga bolagsengagemang


Mer om Rahim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

28 år (och 34 dagar)

Födelsedag

20 juni (en söndag om 331 dagar)

Födelsedatum

1998-06-20 (en lördag för 10 261 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 1 år och 332 dagar (en tisdag)

Rahim Jamili är en man på 28 år som bor på Koppersvägen 60 lgh 1102 i Stenungsund. bostad är en lägenhet med 1 rum på 44 kvm . Där har han bott i 1 år och 237 dagar sedan han flyttade in den 29 november 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Rahims postnummer, 444 42, är medelinkomsten 366 636 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,85 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Rahim och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stenungsund där Rahim ingår. Rahims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Rahim bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Rahims nästa födelsedag fyller han 29 år. Den inträffar om 331 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 1 år och 332 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 161 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Rahim har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rahim i Sverige Rahim Hussaini i Fritsla, Ibrahim Njie i Göteborg och Rahim Ghoumrassi i Skärholmen.

Informationen om Rahim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rahim Jamili