7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Estref Ibraimi

Årsinkomst: Kolla Estrefs lön anonymt

Personnummer: 19980624- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 27 år

Födelsedag: 24 juni 1998

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Estref Ibraimi

Förnamn: Estref

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ibraimi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-05-15

Gatuadress: Blekingevägen 17

Postnummer: 597 32

Postort: Åtvidaberg

Distrikt: Åtvid

Församling: Åtvids församling (056101)

Kommun: Åtvidaberg (0561)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Estref Ibraimi är en 27 årig man och bosatt på Blekingevägen 17 i Åtvidaberg. Hans bostad är en villa på 160 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 maj 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 38 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Estref Ibraimi?

Vad tjänar Estref?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Estrefs
Kreditstatus?

Nyfiken på Estrefs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Blekingevägen 17

Latitud: 58.209549   |   Longitud: 15.977718

Registrerat på adressen


Blekingevägen 17
597 32 Åtvidaberg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Estref kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Estref hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Estrefs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 160 kvm

Byggår: 1975

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Estref har inga bolagsengagemang


Mer om Estref


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

27 år (och 363 dagar)

Födelsedag

24 juni (en onsdag om 2 dagar)

Födelsedatum

1998-06-24 (en onsdag för 10 225 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 2 år och 2 dagar (en lördag)

Estref Ibraimi är en 27 årig man och bosatt på Blekingevägen 17 i Åtvidaberg. Hans bostad är en villa på 160 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 maj 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 38 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Estrefs bostadsområde, på postnummer 597 32, är 374 214 kr per år och 1,81 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Åtvidaberg där Estrefs ingår. Estrefs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.

Estref bor tillsammans med 5 personer: Zenepa Ramadanovic , Eldina Ibraimi , Aldijano Ibraimi , Anastasija Ibraimi , Adnan Ibraimi . Estref är inte gift.

Estrefs nästa födelsedag är om 2 dagar då han fyller 28 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 193 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 2 år och 2 dagar (en lördag).

Estref har inga bolagsengagemang.

Informationen om Estref kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Estref Ibraimi