7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Milad Al-Badry
Årsinkomst: Kolla Milads lön anonymt
Personnummer: 19980629-
Ålder: 28 år
Födelsedag: 29 juni 1998
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Milad Al-Badry
Förnamn: Milad
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Al-Badry
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2004-01-01
Gatuadress: Klackens Långgränd 57
Postnummer: 302 61
Postort: Halmstad
Distrikt: Snöstorp
Församling: Snöstorps församling (138003)
Kommun: Halmstad (1380)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Milad Al-Badry är en man på 28 år som bor på Klackens Långgränd 57 i Halmstad. bostad är en lägenhet med 5 rum på 121 kvm . Där har han bott i 22 år och 180 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Klackens Långgränd 57
Registrerat på adressen
302 61 Halmstad
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Milad kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Milad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Milads bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 5
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 121 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1983
Bolagsengagemang | 0 st
Milad har inga bolagsengagemang
Mer om Milad
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
28 år (och 1 dag)
Födelsedag
29 juni (en tisdag om 364 dagar)
Födelsedatum
1998-06-29 (en måndag för 10 228 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 1 år och 365 dagar (en torsdag)
Milad Al-Badry är en man på 28 år som bor på Klackens Långgränd 57 i Halmstad. bostad är en lägenhet med 5 rum på 121 kvm . Där har han bott i 22 år och 180 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Milads postnummer, 302 61, är medelinkomsten 318 201 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,73 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Milad och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Milad ingår. Milads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 117.
Milad bor tillsammans med 2 personer: Rabea K Saad , Adel Al-Badry . Han är inte gift.
På Milads nästa födelsedag fyller han 29 år. Den inträffar om 364 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 1 år och 365 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Milad har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Milad i Sverige Milad Jafaei i Göteborg, Milad Al-Suhaili i Bromma och Milad Sediqi i Malmö.
Informationen om Milad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Milad Al-Badry
Var bor Milad?
Hur gammal är Milad?
Milad Al-Badry är 28 år gammal och föddes den 29 juni 1998. Han fyller 29 år den 29 juni.
Har Milad några bolagsengagemang?
Milad har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Milad några fordon?
Är Milad gift?
Milad är inte gift.
Vilket telefonnummer har Milad?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Milad.
Vilket stjärntecken har Milad?
Milad har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Milad folkbokförd?
Milad Al-Badry är folkbokförd i Halmstad kommun.
Vilket län tillhör Milad?
Milad Al-Badry tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Milad?
Milad Al-Badry tillhör Snöstorps församling.